Нова сторінка - itdirector.com.ua Супремум MBA IT ИТ-директор ИТ-форум ИТ-Олимпиада "IT-Universe"  
Реклама

Новости (Проект "IT-Планета")

ДЕТАЛЬНО


Міжнародний фінал Олімпіади "IT-Планета 2011/12"

Міжнародний фінал Олімпіади "IT-Планета 2011/12"

26-27 квітня 2012р в м. Алмати, Казахстан, на базі Казахстансько-Британського Технічного Університету відбулася головна подія Олімпіади «IT-Планета 2011/12» - міжнародний фінал, на якому для вирішального змагання зібралися кращі учасники з Росії, України, Казахстану та Білорусі .

Захід відкрили представники міжнародного оргкомітету з трьох країн: Сергій Шалашний (Росія), Фуад Гаджієв (Казахстан) і Володимир Бузмаков (Україна), а також представники компаній вендорів, що беруть участь в ІТ-Олімпіаді: керівник проектів в освіті корпорації Oracle Юрій Горвіц, керівник програм для Java розробників корпорації Oracle Олександр Бєлокрилов, керівник напрямку по роботі з освітніми установами фірми 1C Світлана Михайлівна Діго та регіональний менеджер компанії D-Link Павло Ромасевіч. Після церемонії відкриття розпочалися змагання по 6 міжнародним конкурсам.

По завершенні конкурсної програми, учасники вирушили на захоплюючу екскурсію по Алмати. Під керівництвом місцевих жителів - студентів КБТУ, разом з колегами по своєму конкурсу учасники групами вирушили різними маршрутами міста. Вони відвідали історичні площі, прогулялися алеями зелених парків міста, оцінили красу Свято-Вознесенського собору і величність Кок-Тюбе. Увечері всі ділилися враженнями не лише про змагання, а й про свої географічних відкриттях.

Наступний ранок також розпочався з екскурсії. Учасники відвідали розташований в горах льодовий каток Медео - одну з самих амбітних і масштабних спортивних споруд колишнього СРСР. Подолавши чергове випробування - підйом в 842 сходинки, учасники піднялися на греблю, що захищає місто від селів, щоб насолодитися прекрасним гірським пейзажем.

Підкоривши цю вершину, повні вражень фіналісти повернулися в будівлю КБТУ, щоб нарешті дізнатися, хто з них підкорити вершину «IT-Планети». На урочистому засіданні у дружній атмосфері були названі імена тих учасників, які перевершили інших не тільки в своїй практичній підготовленості, але і в своїй цілеспрямованості - адже для перемоги потрібно було пройти три етапи (заочний, окружний та національний) та перемогти у міжнародному фіналі.

За результатами міжнароднго фіналу, переможцями стали:


У конкурсі «Програмування Oracle СУБД» (Завантажити файл з результатами):
 • 1 місце - Петрова Тетяна Вадимівна, Санкт-Петербурзький державний політехнічний університет, Росія;
 • 2 місце - Гіліванов Марат Тафіровіч, П'ятигорський державний гуманітарно-технологічний університет, Росія;
 • 3 місце - Гіліванов Олексій Тафіровіч, П'ятигорський державний гуманітарно-технологічний університет, Росія.
У конкурсі «Програмування Oracle Java» (Завантажити файл з результатами):
 • 1 місце: Ігнатьєв Ігор В'ячеславович, Челябінський державний університет, Росія;
 • 2 місце: Бджілка Петро Вадимович, Санкт-Петербурзький державний політехнічний університет, Росія;
 • 3 місце: Мисник Андрій Миколайович, Сумський державний університет, Україна.
У конкурсі «Протоколи, сервіси та обладнання» (Завантажити файл з результатами):
 • 1 місце - Тюхтяев Дмитро Олександрович, Волгоградський державний університет, Росія;
 • 2 місце - Гущина Ольга Миколаївна, Ярославський державний університет ім. П.Г. Демидова, Росія;
 • 3 місце - Долганов Віктор Сергійович, Сахалінський Державний Університет, Росія.
У конкурсі «Використання 1C: Бухгалтерії 8» (Завантажити файл з результатами):
 • 1 місце - Бердникова Анастасія Євгенівна, Північно-Осетинський державний університет ім. К.Л. Хетагурова, Росія;
 • 2 місце - Трохінская Ілона Олексіївна, Володимирський державний університет імені Олександра Григоровича і Миколи Григоровича Столєтова, Росія;
 • 3 місце - Івлєва Ольга Вікторівна, Рубцовського інститут (філія) Алтайського державного університету, Росія.
У конкурсі «Програмування 1C: Підприємство 8» (Завантажити файл з результатами):
 • 1 місце - Котов Дмитро Михайлович, Санкт-Петербурзький державний політехнічний університет, Росія;
 • 2 місце - Рязанова Ірина Юріївна, Алтайський державний технічний університет ім. Ползунова, Росія;
 • 3 місце - Трунов Костянтин, Алматинский університет енергетики та зв'язку, Казахстан.
У конкурсі «Адміністрування Windows Server 2008 R2» (Завантажити файл з результатами):
 • 1 місце - Ярочкин Аркадій Петрович, Південно-Уральський інститут управління та економіки, Росія;
 • 2 місце - Павленко Олексій, Комп'ютерна Академія «ШАГ», Україна;
 • 3 місце - Воїнів Сергій Анатолійович, Комп'ютерна Академія «ШАГ», Україна.
Деякі учасники конкурсу «Адміністрування Windows Server 2008 R2» вирішували фінальні завдання віддалено, під наглядом членів комісії. Це стало можливо завдяки компанії Infobox, яка надала для цього конкурсу виділені віртуальні сервери, VPS і програмне забезпечення.

За підсумками змагань були виявлені навчальні заклади вищої і середньої професійної освіти, які здійснюють кращу підготовку ІТ-фахівців. Ними стали Санкт-Петербурзький державний політехнічний університет і Мокшанський політехнічний коледж.

Всі учасники, що зайняли призові місця, поповнили свої особисті колекції медалями від Олімпіади "IT-Планета", а також отримали цінні призи - нетбуки, смартфони, електронні книги і т.д - з рук представників вендорів і казахстанських спонсорів Міжнародного фіналу - компаній Казах- Телеком, Клауд Лаб та Міжнародного університету інформаційних технологій. Деякі переможці удостоїлися особливих призів - так, наприклад, переможниця конкурсу «Програмування Oracle СУБД» Тетяна Петрова отримала від компанії Oracle путівку на міжнародну конференцію до Туреччини.

Але головним призом стало визнання переможців потенційними роботодавцями - деякі учасники вже отримали від партнерів ІТ-Олімпіади пропозиції прийти на співбесіду, а решта збільшили свої шанси бути працевлаштованими в найближчим часом за допомогою програми сприяння працевлаштуванню та кар'єрного росту учасників Олімпіади «IT-Планета».

Українська команда на міжнародному фіналі буда представлена 21-м учасником із 11 ВНЗ (на жаль із-за паспортного режиму наша команда не змогла бути в повному складі - 36 учасників із 16 ВНЗ):
 • Запорізький національний технічний університет
 • Донецький національний технічний університет
 • Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана
 • Київський національний університет будівництва і архітектури
 • Комп'ютерна Академія "ШАГ"
 • Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
 • Одеський державний екологічний університет
 • Одеський національний морський університет
 • Одеський національний політехнічний університет
 • Севастопольський Національний Технічний Університет
 • Сумський державний університет
Вітаємо Сумський державний університет та Комп'ютерну Академія "ШАГ" із призовими місцями, які у чесній боротьбі здобули студенти цих ВНЗ.
Загалом хотілося б відмітити ВНЗ України, студенти яких увійшли до десятки найкращих учасників міжнародного фіналу:
 • Запорізький національний технічний університет
 • Донецький національний технічний університет
 • Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана
 • Комп'ютерна Академія "ШАГ"
 • Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
 • Одеський національний політехнічний університет
 • Севастопольський Національний Технічний Університет
 • Сумський державний університет
Наступного року міжнародний фінал "ІТ-Планети" відбудеться у Києві. Сподіваємося, що набутий досвід, "рідна земля" та відсутність "паспортних перешкод" дозволять українській команді сягнути набагато більших здобутків.


ИТ-університет: новини
RSS

Вечерний кофе с выпускниками программы MBA "Информационный менеджмент" 19.09.2013 Вечерний кофе с выпускниками программы MBA "Информационный менеджмент"
19 сентября в Бизнес-школе "КРОК" состоялась  открытая встреча за чашкой кофе с выпускниками и слушателями программы MBA "Информационный менеджмент".  Выпускники поделились своим взглядом на вопрос "Карьера ИТ-менеджера, ИТ-директора - реалии и перспективы", рассказали о своем опыте, поделились своими впечатлениями от обучения на программе.

Набор в группу: обучение по программе MBI 13.08.2013 Набор в группу: обучение по программе MBI
Программа класса MBA со специализацией "Информационный менеджмент" (высшее образование для ИТ-менеджеров). Начало обучения третьей группы – 15 октября 2013 года.

15.07.2013 В рамках проекта «ИТ-школа для руководителей» прошел семинар «Концепция создания архитектуры (ИТ) Предприятия».
В рамках семинара «Концепция создания архитектуры (ИТ) Предприятия» слушателям представилась возможность перенять системные знания в области создания эффективных информационных систем управления в организации.

В Киеве прошел международный финал студенческой олимпиады в сфере информационных технологий «IT-Планета 2012/13» 07.06.2013 В Киеве прошел международный финал студенческой олимпиады в сфере информационных технологий «IT-Планета 2012/13»
Международный финал студенческой олимпиады в сфере информационных технологий «IT-Планета 2012/13» прошел на базе Киевского национального университета культуры и искусств (КНУКиИ) 31 мая – 3 июня.

В Киеве пройдет Международный финал олимпиады «IT-Планета 2012/13» 24.05.2013 В Киеве пройдет Международный финал олимпиады «IT-Планета 2012/13»
С 31 мая по 3 июня в Киеве пройдет международный финал студенческой олимпиады в сфере информационных технологий «IT-Планета 2012/13», на котором встретятся участники соревнований, показавшие наиболее высокие результаты на отборочных этапах в течение учебного года.

Результати всеукраїнського фіналу Конкурсу "Управління ІТ-проектами" ІТ-Олімпіади ІT-Планета-2012/2013 24.04.2013 Результати всеукраїнського фіналу Конкурсу "Управління ІТ-проектами" ІТ-Олімпіади ІT-Планета-2012/2013
19 квітня у Києві на базі ВНЗ-партнера Університету КРОК відбувся всеукраїнський фінал Конкурсу "Управління ІТ-проектами" міжнародної студентської олімпіади у сфері інформаційних технологій «IT-Планета 2012/13». Змагання проводились у рамках Другої Всеукраїнської олімпіади з управління проектамиУ фіналі взяли участь 13 студентів із 10 навчальних закладів.


Результати заочного етапу Конкурсу "Використання хмарних технологій" ІТ-Олімпіади "IT-Планета 2012/13" 24.03.2013 Результати заочного етапу Конкурсу "Використання хмарних технологій" ІТ-Олімпіади "IT-Планета 2012/13"
15 березня завершився заочний етап Конкурсу "Використання хмарних технологій" ІТ-Олімпіади "IT-Планета 2012/13". На участь у конкурсі зареєструвалися 43 студента з 12 навчальних закладів.

Результати очного етапу ІТ-Олімпіади "IT-Планета 2012/13" в Південно-східному регіоні України 23.03.2013 Результати очного етапу ІТ-Олімпіади "IT-Планета 2012/13" в Південно-східному регіоні України
Очний етап ІТ-Олімпіади "IT-Планета 2012/13" в Південно-східному регіоні України відбувся  5 березня в м.Донецьк. З 99 представників 18 навчальних закладів до Всеукраїнського фіналу відібрано 16 учасника з 7 ВНЗ. Вітаємо ВНЗ-переможця - Донецький національний університет та переможця серед технікумів та коледжів - Макіївський політехнічний коледж

Результати очного етапу ІТ-Олімпіади "IT-Планета 2012/13" в Південному регіоні України 23.03.2013 Результати очного етапу ІТ-Олімпіади "IT-Планета 2012/13" в Південному регіоні України
Очний етап ІТ-Олімпіади "IT-Планета 2012/13" в Південному регіоні України відбувся  5 березня в м.Одеса. З 100 представників 14 навчальних закладів до Всеукраїнського фіналу відібрано 26 учасника з 11 ВНЗ. Вітаємо ВНЗ-переможця - Одеська національна академія зв'язку ім. А.С. Попова та переможця серед технікумів та коледжів - Херсонський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного університету

Результати очного етапу ІТ-Олімпіади "IT-Планета 2012/13" в Центральному регіоні України 23.03.2013 Результати очного етапу ІТ-Олімпіади "IT-Планета 2012/13" в Центральному регіоні України
Очний етап ІТ-Олімпіади "IT-Планета 2012/13" в Центральному регіоні України відбувся 5 березня в м.Київ. З 101 представника 17 навчальних закладів до Всеукраїнського фіналу відібрано 22 учасників з 10 ВНЗ. Вітаємо ВНЗ-переможця - Національний технічний університет України "КПІ" та переможця серед технікумів та коледжів - Київський коледж інформаційних систем і технологій КНЕУ.   

ІТ-Олімпіада: новини
RSS

Старт Международной студенческой ИТ-олимпиады «IT-Universe-2013/2014» Старт Международной студенческой ИТ-олимпиады «IT-Universe-2013/2014»
1 октября официально стартовала Международная студенческая ИТ-олимпиада «IT-Universe-2013/2014».

В Киеве прошел международный финал студенческой олимпиады в сфере информационных технологий «IT-Планета 2012/13» В Киеве прошел международный финал студенческой олимпиады в сфере информационных технологий «IT-Планета 2012/13»
Международный финал состоялся 31 мая – 3 июня на базе КНУКИм. В финале приняли участие 118 студентов из четырех стран, показавших лучшие результаты на предварительных национальных испытаниях в номинациях «Использование ПО и администрирование», «Программирование», «Цифровое творчество» и «Телеком».

Презентация исследования эффективности ИТ-образования
5 июля в гостинице "Киев" состоится Презентация перечня ВУЗов - наиболее эффективных провайдеров образования для ИТ-отрасли

 У КНУКіМ відкрили «ІТ-Планету» У КНУКіМ відкрили «ІТ-Планету»
На базі Київського національного університету культури і мистецтв розпочався фінальний етап Міжнародної олімпіади з інформаційних технологій «ІТ-Планета 2012/13».

Міжнародний фінал Олімпіади "IT-Планета 2012/13" Міжнародний фінал Олімпіади "IT-Планета 2012/13"
31 травня - 4 червня 2013 р в м. Київ, Україна, на базі Київського національного університету культури та мистецтв відбудеться головна подія Олімпіади «IT-Планета 2012/13» - міжнародний фінал, на якому для вирішального змагання зберуться кращі учасники з Росії, України, Казахстану та Білорусі.

Реклама

 | карта сайта | 
 | 
обратная связь | 
 | 
подписка на новости |  Сообщество ИТ-директоров Украины

КК Супремум

Управленческий Консультант

ИТ-форум

© Супремум, 2010-2014.
Все права защищены.

Работает на «1С-Битрикс: Управление сайтом»