Супремум MBA IT ИТ-директор ИТ-форум ИТ-Олимпиада "IT-Universe"  
Авторизация
Логин:
Пароль:
Регистрация
Забыли свой пароль?
Реклама
Посмотреть Календарь ИТ-событий
Компания RACKRAY
Новости (ИТ-университет)

ДЕТАЛЬНО


Олімпіада ІТ-планета: Севастополь передає естафету Чернівцям та Сумам!

Олімпіада ІТ-планета: Севастополь передає естафету Чернівцям та Сумам!

19 лютого 2013 в Севастопольському національному технічному університеті було проведено регіональний етап Шостий Міжнародної студентської олімпіади у сфері інформаційних технологій «IT-Планета 2012/2013». Наступні українські регіональні етапи Олімпіади пройдуть у Буковинському університеті (м.Чернівці) та Сумському державному університеті (м.Суми) 28 лютого 2013 року.

На підставі Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 151 від 13.02.13г. і листа Центрального оргкомітету Міжнародної студентської олімпіади у сфері інформаційних технологій «IT-Планета 2012/2013» № 92-17.19/145 від 11.02.13 р., 19 лютого 2013 року в Севастопольському національному технічному університеті було проведено регіональний етап Шостий Міжнародної студентської олімпіади у сфері інформаційних технологій «IT-Планета 2012/2013» (далі - Олімпіада).

Відбір учасників регіонального етапу здійснювався Міжнародним оргкомітетом Олімпіади на основі результатів онлайн тестування студентів вищих і середніх спеціальних навчальних закладів АР Крим та м. Севастополя, які зареєструвалися на сайті олімпіади (http://world-it-planet.org). Всього від СевНТУ зареєструвалися для участі в Олімпіаді 74 студенти, які представляють факультети АВТ, РЕ, МТС і ЕІЕ. З них отримали право представляти СевНТУ на регіональному етапі 36 осіб.
У відкритті Олімпіади, яке проводилося в конференц-залі IСТI FESTO, взяли участь студенти-учасники Олімпіади, відповідальні за конкурси, представники компаній-організаторів конкурсів та представник Ізраїльського культурного центру в Україні, який є регіональним партнером Олімпіади.

Компанію D-Link представляв Чікалкін Артем - консультант по проектам представництва D-Link в Україні; компанію 1С представляв Савін Олександр - технічний керівник філії ТОВ «1С Рарус Україна»; Ізраїльський культурний центр (Сімферопольська філія) представляла Гальперіна Софія. До присутніх з вітальним словом звернувся по відеозв'язку Бузмаков Володимир - Голова Активу ВГО «Співтовариство ІТ-директорів України».

Змагання регіонального етапу Олімпіади проводилися протягом чотирьох годин з п'яти професійних конкурсів:

  1.  «Адміністрування Linux» (брало участь 2 студента СевНТУ, ауд.Б503);
  2. «Програмування 1С: Підприємство 8» (брало участь 4 студенти СевНТУ, навчальний клас ТОВ «1С Рарус Україна»);
  3. «Використання 1С: Бухгалтерії 8» (брало участь 4 студенти СевНТУ, навчальний клас ТОВ «1С Рарус Україна»);
  4. Конкурс компанії D-Link «Протоколи, сервіси та обладнання» (брало участь 5 студентів СевНТУ, ауд. Б507);
  5. «Олімпіада Oracle з програмування: SQL» (брало участь 4 студенти Шевна, ауд.Б502).

Переможці Олімпіади будуть визначені Міжнародним оргкомітетом за результатами виконання учасниками конкурсних завдань та запрошені на національний етап Олімпіади, що відбудеться в Харківському національному університеті радіоелектроніки в квітні 2013 року.
В якості базових лабораторій для проведення конкурсів Олімпіади були задіяні три комп'ютерні класи кафедри інформаційних систем СевНТУ і навчальний клас ТОВ «1С Рарус Україна».

Підготовка і проведення Олімпіади вимагало виконання відповідальними за конкурси та співробітниками СевНТУ, що забезпечували налаштування, розміщення додаткових програмних засобів, технічне обслуговування та безперебійне функціонування обладнання, значного обсягу додаткових робіт.

Всі відповідальні за конкурси в СевНТУ на етапах підготовки та проведення Олімпіади активно взаємодіяли з відповідальними за конкурси від Міжнародного оргкомітету Олімпіади, використовуючи для цього можливості мережі Інтернет і мереж мобільного та стаціонарного телефонного зв'язку.

Відповідальним за проведення регіонального етапу Олімпіади за дорученням Міжнародного оргкомітету були передані в дар бібліотеці СевНТУ понад 100 прим. навчальної літератури.

Центральний оргкомітет Олімпіади вУкраїні:
(044) 222-68-64, т. м. (050) 330-23-15
org@it-planet.org.ua

http://it-planet.org.ua/ИТ-университет: события
RSS

 | карта сайта | 
 | 
обратная связь | 
 | 
подписка на новости |  


Сообщество ИТ-директоров Украины

КК Супремум


ИТ-форум

© Супремум, 2006-2015.
Все права защищены.

Работает на «1С-Битрикс: Управление сайтом»