Нова сторінка - itdirector.com.ua Супремум MBA IT ИТ-директор ИТ-форум ИТ-Олимпиада "IT-Universe"  
Авторизация
Логин:
Пароль:
Регистрация
Забыли свой пароль?
Реклама
Посмотреть Календарь ИТ-событий
Компания RACKRAY
Новости (ИТ-университет)

ДЕТАЛЬНО


Міжнародна студентська олімпіада «ІТ-Планета» в Буковинському університеті

Міжнародна студентська олімпіада «ІТ-Планета» в Буковинському університеті

28 лютого 2013 року студенти вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації з Львівської, Тернопільської, Рівненської, Волинської, Івано-Франківської, Закарпатської, Хмельницької та Чернівецької областей зібрались в Буковинському університеті, який визначений Міністерством освіти і науки України як базовий для проведення регіонального туру Шостої Міжнародної олімпіади з інформаційних технологій «ІТ-ПЛАНЕТА» (наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 151 від 13.02.2013р.).


DSC_0021.JPG

В урочистій частині відкриття регіонального туру виступили з вітальними промовами президент Буковинського університету Заслужений працівник народної освіти України, доктор філософії Маниліч Михайло Іванович, Голова активу Всеукраїнської громадської організації «Співтовариство ІТ-директорів України» член Організаційного комітету Олімпіади Бузмаков Володимир Іванович, Регіональний менеджер представництва в Україні «D-Link International Pte. Ltd» Володимир Іськович, декан факультету комп’ютерних систем і технологій, доктор технічних наук Виклюк Ярослав Ігорович.


DSC_0048.JPG

Необхідно відзначити, що Буковинський університет один з перших вищих навчальних закладів у Чернівецькій області розпочав підготовку фахівців з комп’ютерних наук, зокрема з систем штучного інтелекту, здійснює підготовку наукових кадрів в аспірантурі університету за спеціальністю 05.13.06 – Інформаційні технології (наказ МОН України №1007 від 06 листопада 2008 року). Вже 12 років як в Буковинському університеті відкрито напрям підготовки «Комп’ютерні науки» і магістратура. За цей період керівництвом вузу щорічно проводяться презентації випускних і магістерських робіт, влаштовуються «Ярмарки кар’єри», з метою працевлаштування випускників.

Олімпіада «ІТ-Планета» один із таких заходів, адже її проведення спрямоване на зближення інтересів бізнесу, освіти, науки та держави, на підвищення якості освіти у сфері інформаційних технологій, підтримку ініціативної і талановитої молоді.

Кожний учасник Міжнародної олімпіади «ІТ-Планета» показав певний досвід роботи з програмним забезпеченням відомих компаній, беручи участь в одному із проведених на базі Буковинського університету конкурсів:

• Конкурс «Використання 1C: Бухгалтерії 8»

• Конкурс «Програмування 1C: Підприємство 8»

• Конкурс «Програмування Oracle: SQL»

• Конкурс «Протоколи, сервіси та обладнання»

• Конкурс «Адміністрування Linux».


DSC_0058.JPG

Вищі навчальні заклади здобули підтвердження у виборі правильного шляху підготовки висококваліфікованих випускників, талановитих молодих ІТ-фахівців для підприємств усіх галузей економіки України.ИТ-университет: события
RSS

 | карта сайта | 
 | 
обратная связь | 
 | 
подписка на новости |  


Сообщество ИТ-директоров Украины

КК Супремум


ИТ-форум

© Супремум, 2006-2015.
Все права защищены.

Работает на «1С-Битрикс: Управление сайтом»