Супремум MBA IT ИТ-директор ИТ-форум ИТ-Олимпиада "IT-Universe"  
Авторизация
Логин:
Пароль:
Регистрация
Забыли свой пароль?
Реклама
Посмотреть Календарь ИТ-событий
Компания RACKRAY
Новости (ИТ-университет)

ДЕТАЛЬНО


Результати очного етапу ІТ-Олімпіади "IT-Планета 2012/13" в Південному регіоні України

Результати очного етапу ІТ-Олімпіади "IT-Планета 2012/13" в Південному регіоні України

Очний етап ІТ-Олімпіади "IT-Планета 2012/13" в Південному регіоні України (Кіровоградська, Миколаївська, Одеська, Херсонська обл.) відбувся 5 березня в м. Одеса на базі ВНЗ-співорганізатора -  Одеського національного політехнічного університету

До участі у регіональному турі було запрошено 100 представників із 14-ти навчальних закладів. 

Переможцями серез ВНЗ Південного регіону стали:

Переможцями серед коледжів та технікумів стали:

Переможці в особистому заліку:

  • Конкурс «Програмування 1C: Підприємство 8»
    • 1-ше місце - Артеменко Максим Сергійович - Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
    • 2-ге місце - Помаз Тетяна Сергіївна - Одеський національний морський університет 
    • 3-тє місце - Бобрович Римма Петрівна - Одеський  національний  політехнічний університет
    • 3-тє місце - Манікаєва Ольга Сергеіївна - Одеський  національний  політехнічний університет
  • Конкурс «Використання 1C: Бухгалтерії 8»
    • 1-ше місце - Мельник Сергій Сергійович - Херсонський політехнічний коледж ОНПУ
    • 2-ге місце - Цвєткова Ольга Віталієвна - Херсонський політехнічний коледж ОНПУ
    • 3-тє місце - Соколова Аліна Валентинівна - Херсонський політехнічний коледж ОНПУ
  • Конкурс «Адміністрування Linux»
    • 1-ше місце - Шацький Євген Іванович - Одеська національна академія зв'язку
    • 2-ге місце - Образцов Владислав Олександрович - Новобузький Коледж  МДАУ
    • 3-тє місце - Гонсіоровський Денис Михайлович - Одеська національна академія зв'язку
  • Конкурс «Олімпіада Oracle по програмуванню SQL»
    • 1-ше місце - Калініч Андрій Олександрович - Одеський державний  екологічний університет
    • 2-ге місце - Куцан Олександр Вадимович - Одеський національний морський університет 
    • 3-тє місце - Личак Галина Олександрівна - Інститут холоду, кріотехнологій та екоенергетики Одеської національної академії харчових технологій 
  • Конкурс D-Link «Протоколи, сервіси та обладнання»
    • 1-ше місце - Золотухін Роман Володимирович - Одеський національна академія зв'язку
    • 2-ге місце - Гогунська Карина Володимирівна - Одеський національна академія зв'язку
    • 3-тє місце Фіголь Дмитро Володимирович - Одеський національна академія зв'язку
Всі переможці, які зайняли 1-2 місця, запрошуються на Всеукраїнський фінал ІT-Олімпіади-2012/2013 в Україні, який відбудеться 12 квітня в м. ХарковіДо участі у фіналі також запрошуються учасники які зайняли 3-5 місця у регіоні та набрали кількість балів достатню для участі у фінальному змаганні - до Всеукраїнського фіналу відібрано 26 учасників з 11 ВНЗ - завантажте повний список фіналістів. 


ИТ-университет: события
RSS

CIO-Jazz "Эффективное управление предприятием" CIO-Jazz "Эффективное управление предприятием"

25 - 27 июля 2019, г.Запорожье, Семинар-практикум, посвященный вопросам эффективного управления предприятием. Мероприятие будет полезным: CEO (но они, увы, не ездят на такие мероприятия :)), CIO, ИТ-руководителям, директорам по развитию, производству, продажам, аналитикам, планировщикам, всем, кто на предприятии занимается проектом внедрения (развития) ERP.
Событие уникальное - аналогов в Украине НЕТ.

Как это было в прошлом году - презентации и видеоматериалы
Фототчет - День первый - Дискуссии и знакомство
Фототчет - День втоой - Доклады и обсуждение
Фотоотчет - Турнир по боулингу
Фотоотчет - Яхты

 | карта сайта | 
 | 
обратная связь | 
 | 
подписка на новости |  


Сообщество ИТ-директоров Украины

КК Супремум


ИТ-форум

© Супремум, 2006-2015.
Все права защищены.

Работает на «1С-Битрикс: Управление сайтом»