Супремум MBA IT ИТ-директор ИТ-форум ИТ-Олимпиада "IT-Universe"  
Авторизация
Логин:
Пароль:
Регистрация
Забыли свой пароль?
Реклама
Посмотреть Календарь ИТ-событий
Компания RACKRAY
Новости (ИТ-университет)

ДЕТАЛЬНО


Результати очного етапу ІТ-Олімпіади "IT-Планета 2012/13" в Південно-східному регіоні України

Результати очного етапу ІТ-Олімпіади "IT-Планета 2012/13" в Південно-східному регіоні України

Очний етап ІТ-Олімпіади "IT-Планета 2012/13" в Південно-східному регіоні України (Запорізька, Донецька, Луганська обл.) відбувся 5 березня в м. Донецьк на базі ВНЗ-співорганізатора - Донецького національного технічного університету

До участі у регіональному турі було запрошено 99 представників із 18-ти навчальних закладів. 

Переможцями серез ВНЗ Південного регіону стали:

Переможцями серед коледжів та технікумів стали:

Переможці в особистому заліку:

  • Конкурс «Програмування 1C: Підприємство 8»
    • 1-ше місце - Панін Олексій В’ячеславович - Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького
    • 2-ге місце - Роговець Ігор Вікторович - Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького
    • 3-тє місце - Кутузов Владислав Сергійович - Донецький національний  університет
  • Конкурс «Використання 1C: Бухгалтерії 8»
    • 1-ше місце - Філатова Олена Сергіївна - Запорізький національний технічний  університет
    • 2-ге місце - Рибочкіна Тетяна Юріївна - Макіївський політехнічний коледж
    • 3-тє місце - Луценко Максим Володимирович - Запорізький національний технічний  університет
  • Конкурс «Адміністрування Linux»
    • 1-ше місце - Раєв Антон Миколайович - Донецький національний  університет
    • 2-ге місце - Подмаркова Анна Олександрівна - Донецький національний  університет
    • 3-тє місце - Журавльов Андрій Сергійович - Донбаський державний технічний університет
  • Конкурс «Олімпіада Oracle по програмуванню SQL»
    • 1-ше місце - Овакімян Наірі Сіракович - Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля
    • 2-ге місце - Гранкіна Ольга Олегівна - Донецький національний технічний університет
    • 3-тє місце - Шахов Михайло Вікторович - Донецький національний  університет
  • Конкурс D-Link «Протоколи, сервіси та обладнання»
    • 1-ше місце - Гришаєва Олена Дмитрівна - Донецький національний технічний університет
    • 2-ге місце - Заболотний Віталій Валерійович - Запорізький національний технічний  університет
    • 3-тє місце Полапа Андрій Олександрович - Донецький національний технічний університет
    • 3-тє місце Шадрін Сергій Ігоревич - Запорізький національний технічний  університет
Всі переможці, які зайняли 1-2 місця, запрошуються на Всеукраїнський фінал ІT-Олімпіади-2012/2013 в Україні, який відбудеться 12 квітня в м. ХарковіДо участі у фіналі також запрошуються учасники які зайняли 3-5 місця у регіоні та набрали кількість балів достатню для участі у фінальному змаганні - до Всеукраїнського фіналу відібрано 16 учасників з 7 ВНЗ - завантажте повний список фіналістів. 


ИТ-университет: события
RSS

 | карта сайта | 
 | 
обратная связь | 
 | 
подписка на новости |  


Сообщество ИТ-директоров Украины

КК Супремум


ИТ-форум

© Супремум, 2006-2015.
Все права защищены.

Работает на «1С-Битрикс: Управление сайтом»