Нова сторінка - itdirector.com.ua Супремум MBA IT ИТ-директор ИТ-форум ИТ-Олимпиада "IT-Universe"  
Авторизация
Логин:
Пароль:
Регистрация
Забыли свой пароль?
Поиск по сайту
Стратегические Партнеры Сообщества
Бизнес-школа "КРОК"
Спілка Автоматизаторів Бізнесу
Партнеры Сообщества
Купить кондиционерКомпания "1С-Битрикс"
Компания "Проком"
 
Хостинг-Партнер
Компания RACKRAY
Интернет-партнер
adamant_logo (2).jpg
Новости (ИТ-директор)

ДЕТАЛЬНО


IT-всесвіт у КНУКіМ! 25.03.2014

IT-всесвіт у КНУКіМ!

15 березня 2014 року Київський національний університет культури і мистецтв як виш-співорганізатор приймав регіональний очний етап Міжнародної студентської олімпіади у сфері інформаційних технологій ІТ-Universe. Участь в 4-ох конкурсних програмах взяли 85 студентів – переможців заочного етапу з таких навчальних закладів Центрального регіону України (Вінницької, Житомирської, Київської, Черкаської, Чернігівської областей):

 • Бердичівський коледж промисловості економіки та права
 • Європейський університет
 • Житомирський військовий інститут ім. С.П. Корольова Державного університету телекомунікацій
 • Київська академія «Крок»
 • Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана
 • Київський національний лінгвістичний університет
 • Київський національний універистет технологій та дизайну
 • Київський національний університет будівництва і архітектури
 • Київський національний університет ім. Тараса Шевченка
 • Київський національний університет культури і мистецтв
 • Київський технікум готельного господарства
 • Коледж інформаційних систем і технологій Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана
 • Львівська філія Київського національного університету культури і мистецтв
 • Національний авіаційний університет
 • Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»
 • Національний університет «Києво-Могилянська академія»
 • Харківська національна академія міського господарства
 • Чернігівський національний технологічний університет

Відкрила олімпіаду завідувач Кафедри комп’ютерних наук КНУКіМ Олена Чайковська: «ІТ-Universe – це найпрестижніша та наймасштабніша у країнах СНД міжнародна студентська олімпіада у галузі інформаційних технологій для студентів вищої і середньої професійної освіти. Щорічно в ній беруть участь тисячі студентів з України, Росії, Казахстану та Білорусі».

Засновники

Голова національного оргкомітету Володимир Бузмаков зазначив, що ключовим аспектом олімпіади – є гуртова робота бізнесу, освіти і соціально-активних ІТ-спільнот над завданням підвищення якості системи підготовки молодих ІТ-фахівців, а також підтримка активної і талановитої молоді.

людина засновник

Перед учасниками виступили і представники компаній-організаторів конкурсів Сергій Устенко «D-Link-Україна» та Ігор Стефурак «Бізнес-акселератор GrowthUP». Сергій Устенко наголосив, що конкурсні програми ІТ-олімпіади – є унікальними, адже практичні завдання для учасників розробляють спеціалісти провідних ІТ-компаній, а перемога в конкурсах дає шанс студентам заявити про себе, як про фахівців у сфері ІТ. Для багатьох переможців це можливість пройти практику у провідних компаніях світу або працевлаштуватись за фахом, реалізувати свої навички та вміння, поспілкуватись із провідними ІТ-фахівцями й обмінятися досвідом.

Представник компанії «Бізнес-акселератор GrowthUP» Ігор Стефурак розповів, що «Залізний підприємець» – це міжнародний студентський конкурс, в ході якого учасники, об’єднані в команди, розглядають можливі застосування нової технології або сервісу, обирають найбільш перспективний продукт, опрацьовують бізнес-модель і роблять яскраву презентацію пропонованого рішення.

Засновник

Змагання регіонального етапу олімпіади проводились протягом 4-ох годин із таких напрямів:

 • Конкурс «Програмування 1С: Підприємство 8»;
 • Конкурс «Використання 1С:Бухгалтерії 8»;
 • Конкурс компанії D-Link «Протоколи, сервіси та обладнання»;
 • -гра для студентів «Залізний підприємець».

Переможці конкурсів «Програмування 1С: Підприємство 8», «Використання 1С:Бухгалтерії 8», «Протоколи, сервіси та обладнання» будуть визначені міжнародним оргкомітетом за результатами виконання учасниками конкурсних завдань і запрошені на національний фінал олімпіади.

Аудитория

У конкурсі «Залізний підприємець» взяли участь 14 команд. Київський національний університет культури і мистецтв був представлений командою Кафедри комп’ютерних наук Факультету економіки та інформаційних технологій під керівництвом завідувача кафедри Чайковської О.А. (Глушко Тетяна, 4 курс, гр. КН-20, Ганжа Андрій, Білицька Ольга, Мухоїд Вікторія, Калипов Володимир, 2 курс, гр. КН-22) та командою Львівської філії КНУКіМ під керівництвом викладача Гіссовського В.Б. (Диркавець Мар’яна, Гіссовська Уляна, Калічинський Назар, Гриньків Максим, гр. КТ-20, спеціальність «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж»).

Команда КН

Обидві наші команди увійшли до числа 5-ти команд із найвищими балами. Команда Кафедри комп’ютерних наук була відзначена за найкращу презентацію, а команда Львівської філії – за оригінальну бізнес-ідею. Компанія-організатор конкурсу «Бізнес-акселератор GrowthUP» запросила наші команди до участі в найбільшому форумі інтернет-діячів iForum 2014, який відбудеться у квітні 2014-го року в Міжнародному виставковому центрі (м. Київ).

konk
komanda dr vuzov
konkurs
Lviv
Lviv2

Путівку до фіналу отримала збірна команда Національного авіаційного університету та Київський національний університет ім. Тараса Шевченка. Вітаємо наших колег і готові до боротьби у наступному році.

Учасники олімпіади, оргкомітет, представники ІТ-компаній відзначили потужну матеріально-технічну базу КНУКіМ і креативний підхід до вирішення організаційних питань. А студенти-учасники коледжів, технікумів та училищ ще й змогли взяти участь у Дні відкритих дверей, який цієї суботи проходив у КНУКіМ. Все це зробило перебування учасників олімпіади у Київському національному університеті культури і мистецтв комфортним і незабутнім.

Органiзатори
Студенти

Особлива подяка інженеру-програмісту Кафедри КН Куцу Олександру за технічне обслуговування, налаштування та безперебійне функціонування комп’ютерних класів під час проведення ІТ-Олімпіади.ИТ-директор: СОБЫТИЯ
RSS

CIO-Jazz "Эффективное управление предприятием" CIO-Jazz "Эффективное управление предприятием"

  6 - 8 августа 2020, г.Запорожье, Семинар-практикум, посвященный вопросам эффективного управления предприятием. Мероприятие будет полезным: CEO (но они, увы, не ездят на такие мероприятия :)), CIO, ИТ-руководителям, директорам по развитию, производству, продажам, аналитикам, планировщикам, всем, кто на предприятии занимается проектом внедрения (развития) ERP.
Событие уникальное - аналогов в Украине НЕТ.

Как это было в прошлом году - презентации и видеоматериалы
Фототчет - День первый - Стратегическая сессия и знакомство
Фототчет - День втоой - Доклады и обсуждение
Фотоотчет - Турнир по боулингу
Фотоотчет - Яхты

Про CIO-Jazz-2020 - версія для мобільного

Все события
ИТ-директор: НОВОСТИ
RSS

Новогодний CIO-Jazz: Change management - будущее создается сегодня. 13.12.2019 Новогодний CIO-Jazz: Change management - будущее создается сегодня.

13 декабря 2019 г в Киеве Состоялось итоговое ежегодное мероприятие года -  Новогодний CIO-Jazz, где у участники познакомились с опытом коллег, пообщались с компаниями, представляющими новые технологии, а также приняои участие в традиционной дискуссии в стиле IT-Jazz на тему Изменения VS Стабильность ( "Изменения невозможн (ы/а)  стабильность!" - где запятая? :) ). 

Конференц-часть CIO-Jazz состоялась в Бизнес-школе КРОК, а Новогодняя вечеринка, как всегда, в Бочке на Крещатике.

О Новогоднем CIO-Jazz - версия для мобильногоMBA IT-Jazz: "Как развивать ИТ: люди, процессы, проекты" 23.10.2019 MBA IT-Jazz: "Как развивать ИТ: люди, процессы, проекты"

  23 октября 2019 года г.Киев (10.00-17.30). срстоялся осенний MBA IT-Jazz - уникальное мероприятие, практическая конференция, направленная на повышение уровня владения управленческими навыками и способствующая росту личной и профессиональной эффективности ИТ-руководителя.

Ключевые темы MBA IT-Jazz:

  • Развитие ИТ-функции
  • Гибкие технологии управления ИТ-проектами.
  • Эффективное управление ИТ-командами.
  • Новинки рынка ИТ и опыт их использования.


Все новости
 | карта сайта | 
 | обратная связь | 
 | подписка на новости |
КК Супремум


ИТ-форум

© Супремум, 2006-2016.
Все права защищены.
Работает на «1С-Битрикс: Управление сайтом»