Супремум MBA IT ИТ-директор ИТ-форум ИТ-Олимпиада "IT-Universe"  
Авторизация
Логин:
Пароль:
Регистрация
Забыли свой пароль?
Поиск по сайту
Стратегические Партнеры Сообщества
Спілка Автоматизаторів Бізнесу
Бизнес-школа "КРОК"
Партнеры Сообщества
Компания "1С-Битрикс"Компания "Проком"
 
Хостинг-Партнер
Компания RACKRAY
Интернет-партнер
adamant_logo (2).jpg
Новости (ИТ-директор)

ДЕТАЛЬНО


Два роки роботи у першому складі ГР при НБУ 23.06.2016

Два роки роботи у першому складі ГР при НБУ

22 червня 2016 року відбулось підсумкове засідання Громадської ради при Національному банку України (першого скликання).
До складу Громадської ради (першого скликання) входили 11 представників громадських організацій, представник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та три представники банківських асоціацій. ВГО "Співтовариство ІТ-директорів України" в ГР представляли Володимир Бузмаков та Вадим Бадашин.

Протягом 2014 – 2016 років Громадська рада провела 26 засідань, розглянула та прийняла понад 100 рішень з актуальних питань у діяльності банківського сектору.

Представники Громадської ради брали активну участь у законотворчому процесі та в роботі комітетів Верховної Ради України; працювали у 8 тематичних комісіях та експертних групах; співпрацювали з 16 науково-дослідними установами та вищими навчальними закладами країни, у яких є кафедри банківської справи або фінансового права.

Прес-реліз НБУ- http://bank.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=32898588&cat_id=55838


ИТ-директор: СОБЫТИЯ
RSS

ІІ ERP FORUM в Києві  та трансляція у форматі "кінотеатр" в інших містах ІІ ERP FORUM в Києві та трансляція у форматі "кінотеатр" в інших містах

18 грудня 2018 року в м. Київ Стратегічний партнер Співтовариства ІТ-директорів України, Всеукраїнська громадська організація "Спілка автоматизаторів бізнесу" (САБ) запрошує на конференцію ІІ ERP FORUM, присвячену лінійці програмних продуктів та успішних впроваджень рішень BAS для автоматизації корпоративного ринку.

Паралельно з очним заходом у Києві, планується проведення одночасних конференцій в інших містах України в форматі "кінотеатр". Компанії-члени САБ запрошують слухачів на перегляд прямої трансляції II ERP FORUM з Києва. Сервісу онлайн-трансляції для окремих користувачів не буде, тому просимо реєструватися у членів САБ, які організовують пряму трансляцію.


Все события
ИТ-директор: НОВОСТИ
RSS

15.12.2018 Новогодний CIO-Jazz

14 декабря 2018г, г. Киев состоялось итоговое ежегодное мероприятие года -  Новогодний CIO-Jazz.

Конференц-часть CIO-Jazz состоялясь в Бизнес-школе КРОК, а Новогодняя вечеринка в Бочке на Крещатике.

Как всегда, доклады были интересыіми, дискуссии захватывающими, а праздник замечательным :). Ну а на странице события Вы найдете материалы - "сухой остаток" - презентаци и видеозаписи (будут добавляться по мере обработки) 
Видеоматериалы и презентации MBA IT-Jazz: "Как управлять ИТ: люди, процессы, личная эффективность" 05.12.2018 Видеоматериалы и презентации MBA IT-Jazz: "Как управлять ИТ: люди, процессы, личная эффективность"

5 октября 2018 года в г.Киев состоялся MBA IT-Jazz - уникальное мероприятие, практическая конференция, направленная на повышение уровня владения управленческими навыками и способствующая росту личной и профессиональной эффективности ИТ-руководителя.

Предлагаем вашему вниманию "сухой остаток" мероприятия - презентации и видеозаписи докладов и дискуссий.

Все новости
 | карта сайта | 
 | обратная связь | 
 | подписка на новости |
КК Супремум


ИТ-форум

© Супремум, 2006-2016.
Все права защищены.
Работает на «1С-Битрикс: Управление сайтом»