Супремум MBA IT ИТ-директор ИТ-форум ИТ-Олимпиада "IT-Universe"  
Авторизация
Логин:
Пароль:
Регистрация
Забыли свой пароль?
Поиск по сайту
Стратегические Партнеры Сообщества
Бизнес-школа "КРОК"
Партнеры Сообщества
Компания "Проком"Компания "1С-Битрикс"
 
Хостинг-Партнер
Компания RACKRAY
Интернет-партнер
adamant_logo (2).jpg
Анонсы событий (ИТ-директор)

ДЕТАЛЬНО


ІІ ERP FORUM в Києві та трансляція у форматі "кінотеатр" в інших містах

ERP FORUM 2018.12.18_857х300_Київ.png

Інноваційні рішення BAS для управління бізнесом

Запрошуємо топ-менеджмент та керівників підрозділів підприємств на ІІ ERP FORUM, присвячений лінійці програмних продуктів та успішних впроваджень рішень BAS для автоматизації корпоративного ринку.

Учасники конференції ознайомляться з сучасними можливостями підвищення ефективності управління бізнесом, організації обліку, контролю і аналізу фінансових і матеріальних ресурсів за допомогою інноваційних програмних продуктів BAS та нових сервісних інструментів.

Члени Всеукраїнської Спілки Автоматизаторів Бізнесу, які мають завершені успішні проекти в корпоративному секторі, поділяться досвідом впровадження BAS ERP, BAS Управління холдингом, BAS Документообіг КОРП в різних сегментах бізнесу.

На Вернісажі, який буде організовано в рамках конференції, учасники зможуть адресувати свої запитання спеціалістам та експертам провідних ІТ-компаній, обмінятися думками з питань автоматизації бізнесу в ході прямого спілкування один з одним.

Організатор: Всеукраїнська Спілка Автоматизаторів Бізнесу.


Ключові теми:

 • Лінійка продуктів BAS - інноваційні рішення для побудови комплексних інформаційних систем управління: розвиток, успішні впровадження.
 • BAS ERP - сучасний потужний інструмент побудови комплексної інформаційної системи управління.
 • BAS Управління холдингом - нове рішення для підвищення ефективності холдингових структур. Перший досвід.
 • BAS Документообіг КОРП - розвиток багатофункціональної системи електронного документообігу.
 • Огляд нових сервісів для електронного документообігу первинними та юридично значущими документами: FlyDoc, FREDO ДокМен.
 • BAS Управління торгівлею - інструмент підвищення конкурентоспроможності сучасного торговельного підприємства.
 • BAS Роздрібна торгівля - фронт-офіс для торговельних мереж та окремих магазинів.
 • BAS Медицина - нове інноваційне рішення для комплексної автоматизації медичних установ різних організаційно-правових форм.
 • Успішні кейси.
Детальна програма

Місто Дата Місце проведення
КИЇВ 18 грудня ПАТ "Київпроект", вул. Б. Хмельницького, 16-22 (актова зала, 2-й поверх)

Якщо у Вас немає змоги прийняти участь у конференції в м. Київ, Ви можете відвідати пряму трансляцію в форматі "кінотеатр" у Вашому місті.


Умови участі для слухачів

 • Представники підприємств (власники і акціонери, генеральні і виконавчі директори, фінансові директори, ІТ-директори, технічні директори та керівники виробництв, HR-директори, головні бухгалтери) - безкоштовно, за умови обов'язкової попередньої реєстрації
 • Представники компаній - членів "Всеукраїнської Спілки Автоматизаторів Бізнесу" - безкоштовно, за умови обов'язкової попередньої реєстрації. Кількість місць в залі обмежена, тому ми просимо від однієї компанії заявляти не більше 2-х учасників. Подати заявку на більшу кількість учасників - не забороняється, і якщо будуть місця, то ми надамо їх, але у разі відсутності місць залишаємо за собою право відмовити у відвідуванні 3-го і більше співробітників від однієї компанії

Загальні питання щодо участі можна надсилати на електронну адресу seminar@unionba.com.ua або задати за телефоном (044) 221-38-63.

РЕЄСТРАЦІЯ НА II ERP FORUM


ИТ-директор: СОБЫТИЯ
RSS

CIO-Jazz "Эффективное управление предприятием" CIO-Jazz "Эффективное управление предприятием"

25 - 27 июля 2019, г.Запорожье, Семинар-практикум, посвященный вопросам эффективного управления предприятием. Мероприятие будет полезным: CEO (но они, увы, не ездят на такие мероприятия :)), CIO, ИТ-руководителям, директорам по развитию, производству, продажам, аналитикам, планировщикам, всем, кто на предприятии занимается проектом внедрения (развития) ERP.
Событие уникальное - аналогов в Украине НЕТ.

Как это было в прошлом году - презентации и видеоматериалы
Фототчет - День первый - Дискуссии и знакомство
Фототчет - День втоой - Доклады и обсуждение
Фотоотчет - Турнир по боулингу
Фотоотчет - Яхты

Все события
ИТ-директор: НОВОСТИ
RSS

Вчетверте в рамках олімпіади "IT-Universe" пройшли фінальні змагання по конкурсу «Розробка мобільних застосунків». 11.06.2019 Вчетверте в рамках олімпіади "IT-Universe" пройшли фінальні змагання по конкурсу «Розробка мобільних застосунків».
Організатори конкурсу - Співтовариство ІТ-директорів України, Консалтингова компанія Супремум.
Спонсор призового фонду - Альфа-Банк Україна.

Голова журі та розробник завдань - Vlad Yershov (в минулому призер олімпіади "IT-Universe" )
Альфа Банк Україна підтримав талановитих студентів, надавши круті призи і поділився цінним досвідом з фіналістами конкурсу. Віце-президент, керівник управління електронного бізнесу Альфа-Банк Україна, Ілля Боровов взяв участь у складі Журі і поділився з учасниками фіналу своїм міжнародним досвідом впровадження мобільних рішень.
Переможці конкурсу отримали цінні призи - окуляри віртуальної реальності Oculus Go і круті колонку JBL Charge та MacBook.

Конкурс "Управління IT-проектами" в рамках студентської олімпіади "IT-Universe-2019" 08.06.2019 Конкурс "Управління IT-проектами" в рамках студентської олімпіади "IT-Universe-2019"


Вже традиційно в рамках студентської олімпіади IT-Universe пройшов конкурс "Управління IT-проектами"

Організатор - KROK University

Все новости
 | карта сайта | 
 | обратная связь | 
 | подписка на новости |
КК Супремум


ИТ-форум

© Супремум, 2006-2016.
Все права защищены.
Работает на «1С-Битрикс: Управление сайтом»