Супремум MBA IT ИТ-директор ИТ-форум ИТ-Олимпиада "IT-Universe"  
Авторизация
Логин:
Пароль:
Регистрация
Забыли свой пароль?
Поиск по сайту
Стратегические Партнеры Сообщества
Партнеры Сообщества
 
Хостинг-Партнер
Интернет-партнер
adamant_logo (2).jpg
Анонсы событий (ИТ-директор)

ДЕТАЛЬНО


ІІ ERP FORUM в Києві та трансляція у форматі "кінотеатр" в інших містах

ERP FORUM 2018.12.18_857х300_Київ.png

Інноваційні рішення BAS для управління бізнесом

Запрошуємо топ-менеджмент та керівників підрозділів підприємств на ІІ ERP FORUM, присвячений лінійці програмних продуктів та успішних впроваджень рішень BAS для автоматизації корпоративного ринку.

Учасники конференції ознайомляться з сучасними можливостями підвищення ефективності управління бізнесом, організації обліку, контролю і аналізу фінансових і матеріальних ресурсів за допомогою інноваційних програмних продуктів BAS та нових сервісних інструментів.

Члени Всеукраїнської Спілки Автоматизаторів Бізнесу, які мають завершені успішні проекти в корпоративному секторі, поділяться досвідом впровадження BAS ERP, BAS Управління холдингом, BAS Документообіг КОРП в різних сегментах бізнесу.

На Вернісажі, який буде організовано в рамках конференції, учасники зможуть адресувати свої запитання спеціалістам та експертам провідних ІТ-компаній, обмінятися думками з питань автоматизації бізнесу в ході прямого спілкування один з одним.

Організатор: Всеукраїнська Спілка Автоматизаторів Бізнесу.


Ключові теми:

 • Лінійка продуктів BAS - інноваційні рішення для побудови комплексних інформаційних систем управління: розвиток, успішні впровадження.
 • BAS ERP - сучасний потужний інструмент побудови комплексної інформаційної системи управління.
 • BAS Управління холдингом - нове рішення для підвищення ефективності холдингових структур. Перший досвід.
 • BAS Документообіг КОРП - розвиток багатофункціональної системи електронного документообігу.
 • Огляд нових сервісів для електронного документообігу первинними та юридично значущими документами: FlyDoc, FREDO ДокМен.
 • BAS Управління торгівлею - інструмент підвищення конкурентоспроможності сучасного торговельного підприємства.
 • BAS Роздрібна торгівля - фронт-офіс для торговельних мереж та окремих магазинів.
 • BAS Медицина - нове інноваційне рішення для комплексної автоматизації медичних установ різних організаційно-правових форм.
 • Успішні кейси.
Детальна програма

Місто Дата Місце проведення
КИЇВ 18 грудня ПАТ "Київпроект", вул. Б. Хмельницького, 16-22 (актова зала, 2-й поверх)

Якщо у Вас немає змоги прийняти участь у конференції в м. Київ, Ви можете відвідати пряму трансляцію в форматі "кінотеатр" у Вашому місті.


Умови участі для слухачів

 • Представники підприємств (власники і акціонери, генеральні і виконавчі директори, фінансові директори, ІТ-директори, технічні директори та керівники виробництв, HR-директори, головні бухгалтери) - безкоштовно, за умови обов'язкової попередньої реєстрації
 • Представники компаній - членів "Всеукраїнської Спілки Автоматизаторів Бізнесу" - безкоштовно, за умови обов'язкової попередньої реєстрації. Кількість місць в залі обмежена, тому ми просимо від однієї компанії заявляти не більше 2-х учасників. Подати заявку на більшу кількість учасників - не забороняється, і якщо будуть місця, то ми надамо їх, але у разі відсутності місць залишаємо за собою право відмовити у відвідуванні 3-го і більше співробітників від однієї компанії

Загальні питання щодо участі можна надсилати на електронну адресу seminar@unionba.com.ua або задати за телефоном (044) 221-38-63.

РЕЄСТРАЦІЯ НА II ERP FORUM


ИТ-директор: СОБЫТИЯ
RSS

MBA IT-Jazz: "Цифровая трансформация: мифы и/или реальность?" MBA IT-Jazz: "Цифровая трансформация: мифы и/или реальность?"

  12 апреля 2019 года г.Киев (10.00-17.30). MBA IT-Jazz - уникальное мероприятие, практическая конференция, направленная на повышение уровня владения управленческими навыками и способствующая росту личной и профессиональной эффективности ИТ-руководителя. Здесь вы изучите опыт коллег, услышите мнение опытных экспертов, получите новые драйверы для профессионального роста.

Ключевые темы весеннего MBA IT-Jazz:

  • Цифровая трансформация предприятия в наших условиях - миф и/или реальность?
  • Трансформацию из CIO (Сhief Information Officer) в CDO (Сhief Digital Officer) - время пришло?
  • Новинки рынка ИТ и опыт их использования.


Все события
ИТ-директор: НОВОСТИ
RSS

Новогодний CIO-Jazz 15.12.2018 Новогодний CIO-Jazz

14 декабря 2018г, г. Киев состоялось итоговое ежегодное мероприятие года -  Новогодний CIO-Jazz.

Конференц-часть CIO-Jazz состоялясь в Бизнес-школе КРОК, а Новогодняя вечеринка в Бочке на Крещатике.

Как всегда, доклады были интересыіми, дискуссии захватывающими, а праздник замечательным :). Ну а на странице события Вы найдете материалы - "сухой остаток" - презентаци и видеозаписи (будут добавляться по мере обработки) 
Видеоматериалы и презентации MBA IT-Jazz: "Как управлять ИТ: люди, процессы, личная эффективность" 05.12.2018 Видеоматериалы и презентации MBA IT-Jazz: "Как управлять ИТ: люди, процессы, личная эффективность"

5 октября 2018 года в г.Киев состоялся MBA IT-Jazz - уникальное мероприятие, практическая конференция, направленная на повышение уровня владения управленческими навыками и способствующая росту личной и профессиональной эффективности ИТ-руководителя.

Предлагаем вашему вниманию "сухой остаток" мероприятия - презентации и видеозаписи докладов и дискуссий.

Все новости
 | карта сайта | 
 | обратная связь | 
 | подписка на новости |
КК Супремум


ИТ-форум

© Супремум, 2006-2016.
Все права защищены.
Работает на «1С-Битрикс: Управление сайтом»