Новий сайт - itdirector.com.ua Супремум ИТ-директор ИТ-форум ИТ-Олимпиада "IT-Universe"  
Публикации, новости, события

Вернуться в Календарь ИТ-событий


Понад 130 студентів та випускників технічних та економічних спеціальностей відвідали День 1С:Кар'єри в Києві 29.11.2016

Понад 130 студентів та випускників технічних та економічних спеціальностей відвідали День 1С:Кар'єри в Києві

17 листопада 2016 року в Києві в конгрес-центрі «Український дім» відбувся День 1С:Кар'єри – захід для профорієнтації студентів та випускників технічних та економічних спеціальностей. Організатор заходу: ТОВ «Скайлайн Софтвер» (оператор розповсюдження продуктів «1С:Підприємства» в Україні).

День 1С:Кар'єри в м. Києві відбувся в рамках міжнародної спеціалізованої виставки «Освіта та кар’єра – День студента 2016» (17-19 листопада 2016 року). 

На семінарі представники вендора (методисти, викладачі), спеціалісти партнерів 1С:Франчайзі, провідні ІТ-директори компаній продемонстрували молодим людям, як і де сьогодні використовуються рішення «1С:Підприємства», розповіли про можливості професійного і кар’єрного росту в рамках спільноти «1С:Франчайзі», запропонували учасникам варіанти працевлаштування і стажування. 

На Дні 1С:Кар’єри були присутні понад 130 студентів різних спеціальностей з навчальних закладів Києва. Серед учасників були студенти з університетів і коледжів, переважно 3-4 курсів спеціальностей «бухгалтерський облік», «менеджмент», «обслуговування систем». Особливо хочеться відмітити навчальні заклади: Київський національний торговельно-економічний університет, Міжнародний університет фінансів, Державний університет телекомунікацій, ДВНЗ "Київський коледж легкої промисловості", Київський Інститут Бізнесу та Технологій (КІБіТ), які максимально посприяли донесенню інформації щодо проведення Дня 1С:Кар’єри до студентів. 

Розпочала семінар ПР-директор «Скайлайн Софтвер» Тетяна Рудакова, вона детально зупинилася на професіях, які використовують у своїй діяльності рішення «1С:Підприємства», а це не лише бухгалтери, фінансисти та аудитори. Директори, управлінці, керівники підрозділів та менеджери все активніше використовують сучасні інформаційні технології для гнучкого управління ресурсами компанії, підвищення ефективності щоденної роботи по своїм напрямкам бізнесу. Тетяна в своїй презентації розкрила особливості галузі розробки програмного забезпечення, яка приречена на конкуренцію міжнародного рівня, а успіх залежить від професійності співробітників та добре організованої роботи в команді. Проте основна частина її доповіді була присвячена професійним та кар’єрним перспективам для майбутніх спеціалістів в сфері автоматизації «1С:Підприємства». Сьогодні є нагальна потреба  в консультантах-аналітиках, програмістах, викладачах, керівниках проектів, стажерах для роботи у партнерів 1С:Франчайзі, яких нараховується понад 500 компаній, що не просто виконують постачання програмних продуктів, але мають великий досвід обслуговування клієнтів, впровадження, супроводу. 

Про особливості професії 1С-ника, його призначення, навики, компетенції і сфери діяльності розповів керівник навчального напрямку Олексій Старцев. Професії професійних 1С-ників можна поділити на 2 групи: «Вузькі» спеціалісти «широкого» профілю і «універсали». До першої групи відносяться продавці, спеціалісти, які займаються впровадженням по напрямках, консультанти з функціями, сервісні спеціалісти, аналітики областей, кодери, лідери груп і напрямків, тощо. Там де можна виділити функцію бізнес-процесу, як правило, з’являється нова спеціальність. Інша група «Універсальні солдати», вони вміють все і/або пробували все в різний час з різним ефектом для себе і оточуючих. Саме універсали найбільш поширена професія 1С-ника, вони завжди виявляються в ключових точках бізнес-систем.

Сергій Марцинюк, керівник напрямку проектного бізнесу розповів про високу привабливість праці в українських ІТ-компаніях, та майже безмежні перспективи та можливості кар’єрного росту у ІТ-галузі як у технічному, так і адміністративному напрямках на прикладах кар’єрних драбин декількох ІТ-компаній. Також, у доповіді було відзначено, що працювати в ІТ-компаніях можуть не тільки програмісти таінші фахівці з програмування, але й спеціалісті інших напрямків підготовки, такі як фінансисти, юристи, менеджери з персоналу, викладачі, митці, бізнес-аналітики, тощо. При цьому було зазначено, що за будь-яких обставин всі працівники ІТ-компаній повинні володіти англійською мовою, добре знати предметну область та постійно підвищувати свій кваліфікаційний рівень з метою відповідати вимогам роботодавців, які, наприклад, відтворені у низці професійних стандартів у сфері ІКТ. 

Методист навчального центру Ольга Шеремет звернула увагу слухачів на те, що освоєння програмних продуктів, розроблених на платформі «1С:Підприємство», корисне не тільки майбутнім співробітникам фірм 1С:Франчайзі. Оскільки 1С це наймасовіший інструмент для обліку та управління на українських підприємствах, то і зіткнутися з рішеннями «1С:Підприємство» можна в будь-якій професійній діяльності. Тому вміння працювати з 1С - це вагома конкурентна перевага для здобувача роботи. А ще краще мати сертифікат або свідоцтво, яке підтвердить вміння та навики. Ольга розповіла про різні підходи до освоєння 1С. Один варіант - це самостійне вивчення за допомогою літератури, інтернету, друзів і т.д. Але це довгий і часто безсистемний шлях проб і помилок. Другий варіант - "в бою", зіткнувшись з програмою на роботі. Але тут висока ціна помилок та й зайвого часу зазвичай немає, тому найбільш цікавий третій варіант - курси ЦСН, які написані і сертифіковані досвідченими професіоналами від 1С. У курсах поєднується академічний підхід, коучинг і прийоми бізнес-навчання. Це потужний поштовх для подальшого освоєння та поглиблення в продукт. 

Олександр Грачов, ІТ-директор «РемонОнлайн», з досвідом роботи як програмістом на стороні вендора, так і керівником проектів, ІТ-спеціалістом у користувачів, розкрив основну місію ІТ-спеціаліста, яка полягає в вирішенні конкретних задач клієнтів та підвищенні ефективності компанії в цілому, а не в реалізації своїх власних амбіцій. 

Експерт по захисту авторського права Тодосійчук Ірина детально зупиниласся на питанні використання ліцензійного програмного забезпечення. Адже використання ліцензійного програмного забезпечення сьогодні – це ознака сучасності. Аналітики відзначають тенденцію поступового формування цивілізованого підходу до даного питання у пересічних громадян України: підвищується загальний рівень комп’ютерної, культури, правової грамотності, в тому числі і в частині використання ліцензійного програмного забезпечення. Як зазначила доповідач, використовувати ліцензійне програмне забезпечення сьогодні є запорукою безпеки власного бізнесу, відсутності ризику бути притягненим до відповідальності, відсутності можливості поповнення ряду правопорушників або потрапляння до кола зору шахраїв. Таким чином, живемо чесно - користуймося ліцензійним програмним забезпеченням!

Також на семінарі були присутні представники провідних партнерів 1С:Франчазі – «Перший БІТ», «АБІ Україна», які запропонували учасникам спеціальні "студентські" програми - з початкового навчання та залученням до роботи над проектами та інше. 

В рамках Дня 1С:Кар'єри студенти змогли безкоштовно пройти сертифікацію «1С:Професіонал» з усіх рішень «1С:Підприємство 8».

По завершенню семінару була проведена лотерея, переможці якої отримали учбові версії «1С:Підприємства»: «1С:Бухгалтерія для України», «1С:Підприємство 8.2. Версія для навчання програмуванню»,  інші сувеніри.

         

Джерело: http://1c.ua/ua/news/detail/111634/ 




ИТ-АКЦИИ (ВСЕ АКЦИИ)
Публикации, новости, события (ВСЕ Публикации, новости, события)
RSS

Новогодний CIO-Jazz: Change management - будущее создается сегодня. 13.12.2019 Новогодний CIO-Jazz: Change management - будущее создается сегодня.

13 декабря 2019 г в Киеве Состоялось итоговое ежегодное мероприятие года -  Новогодний CIO-Jazz, где у участники познакомились с опытом коллег, пообщались с компаниями, представляющими новые технологии, а также приняои участие в традиционной дискуссии в стиле IT-Jazz на тему Изменения VS Стабильность ( "Изменения невозможн (ы/а)  стабильность!" - где запятая? :) ). 

Конференц-часть CIO-Jazz состоялась в Бизнес-школе КРОК, а Новогодняя вечеринка, как всегда, в Бочке на Крещатике.

О Новогоднем CIO-Jazz - версия для мобильного



MBA IT-Jazz: "Как развивать ИТ: люди, процессы, проекты" 23.10.2019 MBA IT-Jazz: "Как развивать ИТ: люди, процессы, проекты"

  23 октября 2019 года г.Киев (10.00-17.30). срстоялся осенний MBA IT-Jazz - уникальное мероприятие, практическая конференция, направленная на повышение уровня владения управленческими навыками и способствующая росту личной и профессиональной эффективности ИТ-руководителя.

Ключевые темы MBA IT-Jazz:

    • Развитие ИТ-функции
    • Гибкие технологии управления ИТ-проектами.
    • Эффективное управление ИТ-командами.
    • Новинки рынка ИТ и опыт их использования.


Softprom by ERС совместно с NI AWR начинает сотрудничество с техническими ВУЗами Украины 30.09.2019 Softprom by ERС совместно с NI AWR начинает сотрудничество с техническими ВУЗами Украины

С 1 октября 2019 года стартует программа по обеспечению технических ВУЗов Украины новейшим программным обеспечением для разработки радиочастотных (РЧ) и сверхвысокочастотных (СВЧ) устройств NI AWR Design Environment.

Цель программы - обеспечить возможность использования студентами современных решений NI AWR, показать преимущества работы в легальном программном обеспечении.

ИТ-ПРОЕКТЫ (ВСЕ ПРОЕКТЫ)
RSS

Moyo выбрал Amazon Web Services для масштабирования e-commerce платформы 25.06.2019 Moyo выбрал Amazon Web Services для масштабирования e-commerce платформы

Компания Moyo - крупнейшая сеть магазинов электроники, бытовой техники и других потребительских товаров, совместно с Softprom by ERC - Advanced Consulting Partner в сети Amazon Web Services, объявили об успешной реализации ИТ-проекта на платформе AWS. Для стабилизации и увеличения доступности e-commerce платформы было выбрано решение на базе Amazon AWS как альтернатива предыдущему облачному провайдеру.

Для миграции выбрали услуги аренды виртуальных машин и база данных, как сервис. В качестве сопровождающих также подключены сервис Route 53 для управления и защиты DNS, облачное дисковое хранилище для бэкапов.

Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо функціонування офіційних веб-сайтів органів виконавчої влади 12.06.2019 Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо функціонування офіційних веб-сайтів органів виконавчої влади

12 червня Уряд ухвалив постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо функціонування офіційних веб-сайтів органів виконавчої влади».

 

ИТ-ВИДЕО (ВСЕ ВИДЕО)
RSS

Интервью Андрея Гончаренко (CIO Аптека низких цен) каналу Perceptron. 23.11.2018 Интервью Андрея Гончаренко (CIO Аптека низких цен) каналу Perceptron.
Робот-помощник в обслуживании клиентов / Сложности построения самой большой аптечной сети / Проблема последней мили при подключении интернета / Большая логистика, где управление только на информационном уровне и многое другое...
Более подробно смотрите в интервью Андрея Гончаренко каналу Perceptron.

Интервью Романа Лучкова (CIO БаДМ) каналу Perceptron. 28.08.2018 Интервью Романа Лучкова (CIO БаДМ) каналу Perceptron.

Лучков Роман, CIO БаДМ: "У меня в карьере было немного компаний, и, несмотря на 20 страниц трудовой книжки, можно выделить три этапа построения карьеры: первая компания в которой я пробаботал 10 лет была телекоммуникационной (Оптима-телеком), вторая - сделала компетенции  (qivi.ru - объединенная система моментальных платежей), третья компания в котрой я сейчас работаю, компания БаДМ."

Более подробно смотрите в интервью каналу Perceptron

Интервью Бузмакова Владимира каналу Perceptron. 13.08.2018 Интервью Бузмакова Владимира каналу Perceptron.

Более 10 лет консалтинговой деятельности в области ИТ позволили Владимиру превратить практические примеры в теоретические кейсы как на выступлениях клуба ИТ директоров, так и на отдельную секцию в MBA “Информационный менеджмент”.

Бузмаков Владимир, Председатель Актива Сообщества ИТ-директоров Украины, директор по консалтингу и учредитель консалтинговой компании «Супремум», идеолог и руководитель программы MBA IT (MBA «Информационный менеджмент») в Бизнес-школе КРОК.

Интервью каналу Perceptron.


| карта сайта |
|
обратная связь |
|
подписка на новости |

MiroHost — крупнейший хостинг-провайдер Украины

Сообщество ИТ-директоров Украины

КК Супремум


© Супремум, 2006-2017 
Все права защищены.

Работает на «1С-Битрикс: Управление сайтом»

//