Нова сторінка - itdirector.com.ua Супремум ИТ-директор ИТ-форум ИТ-Олимпиада "IT-Universe"  
Проекты (ИТ-форум)

Вернуться в Календарь ИТ-событий


Чому серйозним IT-компаніям потрібні студентські олімпіади 01.06.2018

Чому серйозним IT-компаніям потрібні студентські олімпіади

Початок літа для студентів – час напруженого очікування: в заліковки потрапляють об'єктивні оцінки зусиль, що вкладувалися в саморозвиток протягом усього року. Студенти ІТ-спеціальностей, які активно працювали над професійною реалізацією, чекають ще й на фінал Міжнародної студентської Олімпіади в сфері інформаційних технологій «IT-Universe – 2018». Він відбудеться 7-9 червня – на цей час призначені завершальні етапи конкурсів і нагородження переможців. Чому ця ІТ-Олімпіада так необхідна студентам (і не тільки)?

Що таке IT-Universe?

IT-Universe – студентський чемпіонат, заснований у 2014 році Володимиром Бузмаковим, головою Активу ВГО «Співтовариство ІТ-директорів України», і Фуадом Гаджиєвим, керівником Комітету з освіти ГО «Спільнота казахстанських ІТ-менеджерів». Олімпіаду вважають спадкоємицею міжнародного змагання «IT-Планета», яке проходило між Україною, Білоруссю, Росією і Казахстаном. Сьогодні IT-Universe – все ще міжнародний конкурс, хоча найбільшу частину учасників складають саме українці. Всього у 2018 році до Міжнародної ІТ-Олімпіади приєдналося 350 студентів зі 150 вищих навчальних закладів.

Унікальність і головна відмінність IT-Universe від традиційних олімпіад – в суті завдань. Конкурсантам пропонуються питання з бізнес-практики. IT-Universe – це змагання для справжніх гіків; найчастіше перемагають ті, хто має реальний досвід роботи. Багато студентів реєструються на конкурс рік за роком: перемога не йде до рук новачків. ІТ-Олімпіада – це гарне тренування, яке допомагає розібратися в специфіці напрямку і прокачати свої професійні навички. Кілька років участі, суміщені з роботою на портфоліо – і ти вже непоганий фахівець, який може претендувати на місце в серйозній компанії.

У 2018 році на IT-Universe представлено 11 напрямків:

 • Конкурс передових ідей і технологій «Інтернет речей»;
 • «Адміністрування Linux»;
 • «Управління ІТ-проектами»;
 • «Програмування 1С:Підприємство 8»;
 • «Управління підприємством в ERP-системі»;
 • «Використання Бухгалтерії»;
 • «Кращий диплом з інформаційної безпеки»;
 • «Кращий інноваційний диплом (проект)»;
 • «Розробка мобільних додатків»;
 • «Роботи з нами, роботи навколо нас»;
 • «Веб-дизайн» і «Графічний дизайн».

У 2018 року GigaCloud вперше взяв участь в ініціативі IT-Universe: ми надали свої хмарні сервери під платформу для практичних конкурсів («Адміністрування Linux», «Використання Бухгалтерії», «Програмування 1С:Підприємство 8», «Управління підприємством в ERP-системі») . Результати студентів стануть відомі вже 8 червня.

Які переваги надає підтримка проекту бізнесу?

По-перше – розвиток ринку кадрів. Партнери ІТ-Олімпіади близько контактують зі своїми майбутніми співробітниками – і можуть безпосередньо впливати на їх професійний розвиток, підготовку до роботи, запрошувати на співбесіду перспективних учасників.

По-друге – «допрем’єрне» знайомство з новими ІТ-продуктами і прямий вплив на їх формування. Потенціал студентів розкривається не тільки через практичні дисципліни: під час творчих конкурсів учасники презентують на оцінку концепції цілком реальних бізнес-проектів.

Користь від участі, яку можна реально оцінити, приваблює все більше студентів – з кожним роком зростає кількість індивідуальних реєстрацій. Якщо у 2014 році 95% реєстрацій відбувалося з ініціативи представників вишів, то сьогодні 40% учасників приходить на конкурс самостійно.

Як такі проекти просувають освіту?

IT-Universe цікавий навчальним закладам в якості джерела для актуалізації методологічної бази. Конкурсанти не працюють з теорією: студенти розбирають завдання, з якими можуть зустрітися в процесі роботи. Творчі конкурси – це справжнісінькі бізнес-кейси й інструменти для підготовки наступних поколінь студентів.

Ми не вперше підтримуємо подібні ініціативи – восени 2017 року GigaCloud став партнером туристичного хакатона від Zruchno Travel. У поточному році ми направляємо багато сил на підтримку освітніх проектів – в червні стартує низка наших безкоштовних навчальних заходів для середнього та малого бізнесу.


Джеорело - https://gigacloud.ua/blog/zahodi/it-universe
ИТ-АКЦИИ (ВСЕ АКЦИИ)
Публикации, новости, события (ВСЕ Публикации, новости, события)
RSS

Новогодний CIO-Jazz: Change management - будущее создается сегодня. 13.12.2019 Новогодний CIO-Jazz: Change management - будущее создается сегодня.

13 декабря 2019 г в Киеве Состоялось итоговое ежегодное мероприятие года -  Новогодний CIO-Jazz, где у участники познакомились с опытом коллег, пообщались с компаниями, представляющими новые технологии, а также приняои участие в традиционной дискуссии в стиле IT-Jazz на тему Изменения VS Стабильность ( "Изменения невозможн (ы/а)  стабильность!" - где запятая? :) ). 

Конференц-часть CIO-Jazz состоялась в Бизнес-школе КРОК, а Новогодняя вечеринка, как всегда, в Бочке на Крещатике.

О Новогоднем CIO-Jazz - версия для мобильногоMBA IT-Jazz: "Как развивать ИТ: люди, процессы, проекты" 23.10.2019 MBA IT-Jazz: "Как развивать ИТ: люди, процессы, проекты"

  23 октября 2019 года г.Киев (10.00-17.30). срстоялся осенний MBA IT-Jazz - уникальное мероприятие, практическая конференция, направленная на повышение уровня владения управленческими навыками и способствующая росту личной и профессиональной эффективности ИТ-руководителя.

Ключевые темы MBA IT-Jazz:

  • Развитие ИТ-функции
  • Гибкие технологии управления ИТ-проектами.
  • Эффективное управление ИТ-командами.
  • Новинки рынка ИТ и опыт их использования.


Softprom by ERС совместно с NI AWR начинает сотрудничество с техническими ВУЗами Украины 30.09.2019 Softprom by ERС совместно с NI AWR начинает сотрудничество с техническими ВУЗами Украины

С 1 октября 2019 года стартует программа по обеспечению технических ВУЗов Украины новейшим программным обеспечением для разработки радиочастотных (РЧ) и сверхвысокочастотных (СВЧ) устройств NI AWR Design Environment.

Цель программы - обеспечить возможность использования студентами современных решений NI AWR, показать преимущества работы в легальном программном обеспечении.

ИТ-ПРОЕКТЫ (ВСЕ ПРОЕКТЫ)
RSS

Moyo выбрал Amazon Web Services для масштабирования e-commerce платформы 25.06.2019 Moyo выбрал Amazon Web Services для масштабирования e-commerce платформы

Компания Moyo - крупнейшая сеть магазинов электроники, бытовой техники и других потребительских товаров, совместно с Softprom by ERC - Advanced Consulting Partner в сети Amazon Web Services, объявили об успешной реализации ИТ-проекта на платформе AWS. Для стабилизации и увеличения доступности e-commerce платформы было выбрано решение на базе Amazon AWS как альтернатива предыдущему облачному провайдеру.

Для миграции выбрали услуги аренды виртуальных машин и база данных, как сервис. В качестве сопровождающих также подключены сервис Route 53 для управления и защиты DNS, облачное дисковое хранилище для бэкапов.

Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо функціонування офіційних веб-сайтів органів виконавчої влади 12.06.2019 Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо функціонування офіційних веб-сайтів органів виконавчої влади

12 червня Уряд ухвалив постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо функціонування офіційних веб-сайтів органів виконавчої влади».

 

ИТ-ВИДЕО (ВСЕ ВИДЕО)
RSS

Интервью Андрея Гончаренко (CIO Аптека низких цен) каналу Perceptron. 23.11.2018 Интервью Андрея Гончаренко (CIO Аптека низких цен) каналу Perceptron.
Робот-помощник в обслуживании клиентов / Сложности построения самой большой аптечной сети / Проблема последней мили при подключении интернета / Большая логистика, где управление только на информационном уровне и многое другое...
Более подробно смотрите в интервью Андрея Гончаренко каналу Perceptron.

Интервью Романа Лучкова (CIO БаДМ) каналу Perceptron. 28.08.2018 Интервью Романа Лучкова (CIO БаДМ) каналу Perceptron.

Лучков Роман, CIO БаДМ: "У меня в карьере было немного компаний, и, несмотря на 20 страниц трудовой книжки, можно выделить три этапа построения карьеры: первая компания в которой я пробаботал 10 лет была телекоммуникационной (Оптима-телеком), вторая - сделала компетенции  (qivi.ru - объединенная система моментальных платежей), третья компания в котрой я сейчас работаю, компания БаДМ."

Более подробно смотрите в интервью каналу Perceptron

Интервью Бузмакова Владимира каналу Perceptron. 13.08.2018 Интервью Бузмакова Владимира каналу Perceptron.

Более 10 лет консалтинговой деятельности в области ИТ позволили Владимиру превратить практические примеры в теоретические кейсы как на выступлениях клуба ИТ директоров, так и на отдельную секцию в MBA “Информационный менеджмент”.

Бузмаков Владимир, Председатель Актива Сообщества ИТ-директоров Украины, директор по консалтингу и учредитель консалтинговой компании «Супремум», идеолог и руководитель программы MBA IT (MBA «Информационный менеджмент») в Бизнес-школе КРОК.

Интервью каналу Perceptron.


| карта сайта |
|
обратная связь |
|
подписка на новости |

MiroHost — крупнейший хостинг-провайдер Украины

Сообщество ИТ-директоров Украины

КК Супремум


© Супремум, 2006-2017 
Все права защищены.

Работает на «1С-Битрикс: Управление сайтом»

//