Нова сторінка - itdirector.com.ua Супремум MBA IT ИТ-директор ИТ-форум ИТ-Олимпиада "IT-Universe"  
Проекты (ИТ-форум)

Вернуться в Календарь ИТ-событий


19.02.2016

На київському ВДНГ будують унікальний community-центр.

На київському ВДНГ будують унікальний community-центр. І збирають кошти громадою. 
16-го лютого на території Експоцентру України (ВДНГ) у Києві відбулась презентація проекту Kyiv Smart City Hub – унікального для столиці проекту, що покликаний створити умови і надати можливості для розвитку та впровадження smart-рішень на всіх рівнях розбудови Києва як розумного міста. Мета проекту – об’єднувати, навчати дієвих людей та допомагати розвивати міські проекти, в тому числі в рамках ініціативи Kyiv Smart City. І комплексно надихати і консолідувати лідерів та агентів змін, які, в результаті, розвиватимуть Київ та країну. 

Смарт сіті – це не просто історія про технології, що змінюють обличчя міста. В першу чергу, це історія про людей. Про тих, хто в певний момент вирішив щось змінити в навколишньому світі. Саме тому Хаб буде працювати заради людей. Заради тих носіїв культури «розумного жителя міста», які використовують інноваційні підходи та технологічні рішення для покращення міської інфраструктури, підвищення рівня та якості життя. 

Kyiv Smart City Hub – «місце сили» для людей, команд та проектів, що будуть створювати і реалізовувати «розумні» рішення для Києва та інших міст. Центр консолідації експертизи та компетенції, комунікаційний хаб для просування смарт-сіті концепції розвитку міст в Україні, смарт-сіті школа, а також інкубатор міських сервісів та додатків, що базуються на відкритих даних. 
В Хабі працюватимуть, спілкуватимуться та вчитимуться ті, хто в майбутньому стане частиною смарт-сіті руху. Що і є нашою головною метою. Тут буде відкрито інкубатор міських проектів 1991, Smart City Школа, проводитимуться круглі столи та хакатони. І створюватимуться всі умови для активної та результативної роботи на благо столиці.

Kyiv Smart City Hub наразі знаходиться в процесі будівництва. А презентація було присвячено саме ідеї його створення, а також всім концептуально важливим моментам реалізації цього проекту. На даний момент на глобальній платформі Indiegogo триває краудфандингова кампанія –http://igg.me/at/kyivsmartcityhub. І кожен бачаючий має можливість взяти безпосередню участь у створенні проекту. 

Спікери презентації: 

Антон Мойсеенко, підприємець, громадський діяч, співкоординатор ініціативи Kyiv Smart City, координатор проекту Kyiv Smart City HUB. Антон розповідав власне про сам Хаб, про діяльність ініціативи, а також ті проекти, які вже зараз створюються для покращення цифрової інфраструктури Києва.

Денис Гурський, радник Прем’єр-Міністра України, голова правління ГО “Social Boost“, а також керівник 1991 Open Data Incubator. Основною темою виступу Дениса були відкриті дані та ті проекти, які створюються з їх використанням. Це дуже актуальна для нас тема, так як в інкубаторі Хабу ми працюватимемо з міськими проектами, що якраз використовують відкриті державні дані. 

Анастасія Сизенко, викладач Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка, співзасновник ГО Громадська рада смарт-сіті, координатор проекту Smart City School. Анастасія говорила про організацію Смарт Сіті школи та про те, яким чином відбуватиметься навчання та які знання можуть отримати всі бажаючі. 

Також перед публікою виступили переможці Kyiv Smart City Hackathon 2015, який відбувся минулої осені. Олексій Тихонов презентував свій соціальний проект «Енергоефективні будинки в місті», а Олександр Мусаткін розповів про Deaf Service - сервіс для глухих людей. 

Додаткова інформація: 
Інкубатор «1991 Open Data Incubator» (www.1991.vc) – некомерційний інкубатор, який допомагає незалежним ІТ-розробникам створити стартапи та сервіси та основі великих обсягів відкритих державних, які будуть корисні українським громадянам, компаніям і державним органам. Інкубатор ІТ-проектів на основі відкритих даних реалізується на гранти міжнародних донорів WNISEF та GIZ, за сприяння Кабінету Міністрів України, окремих міністерств і міжнародних організацій таких як Microsoft, Open Knowledge Foundation, Open Data Institute. 

www.kyivsmartcity.com
https://www.facebook.com/smartcitykyiv/
team@kyivsmartcity.com 


ИТ-АКЦИИ (ВСЕ АКЦИИ)
Публикации, новости, события (ВСЕ Публикации, новости, события)
RSS

Новогодний CIO-Jazz: Change management - будущее создается сегодня. 13.12.2019 Новогодний CIO-Jazz: Change management - будущее создается сегодня.

13 декабря 2019 г в Киеве Состоялось итоговое ежегодное мероприятие года -  Новогодний CIO-Jazz, где у участники познакомились с опытом коллег, пообщались с компаниями, представляющими новые технологии, а также приняои участие в традиционной дискуссии в стиле IT-Jazz на тему Изменения VS Стабильность ( "Изменения невозможн (ы/а)  стабильность!" - где запятая? :) ). 

Конференц-часть CIO-Jazz состоялась в Бизнес-школе КРОК, а Новогодняя вечеринка, как всегда, в Бочке на Крещатике.

О Новогоднем CIO-Jazz - версия для мобильногоMBA IT-Jazz: "Как развивать ИТ: люди, процессы, проекты" 23.10.2019 MBA IT-Jazz: "Как развивать ИТ: люди, процессы, проекты"

  23 октября 2019 года г.Киев (10.00-17.30). срстоялся осенний MBA IT-Jazz - уникальное мероприятие, практическая конференция, направленная на повышение уровня владения управленческими навыками и способствующая росту личной и профессиональной эффективности ИТ-руководителя.

Ключевые темы MBA IT-Jazz:

    • Развитие ИТ-функции
    • Гибкие технологии управления ИТ-проектами.
    • Эффективное управление ИТ-командами.
    • Новинки рынка ИТ и опыт их использования.


Softprom by ERС совместно с NI AWR начинает сотрудничество с техническими ВУЗами Украины 30.09.2019 Softprom by ERС совместно с NI AWR начинает сотрудничество с техническими ВУЗами Украины

С 1 октября 2019 года стартует программа по обеспечению технических ВУЗов Украины новейшим программным обеспечением для разработки радиочастотных (РЧ) и сверхвысокочастотных (СВЧ) устройств NI AWR Design Environment.

Цель программы - обеспечить возможность использования студентами современных решений NI AWR, показать преимущества работы в легальном программном обеспечении.

ИТ-ПРОЕКТЫ (ВСЕ ПРОЕКТЫ)
RSS

Moyo выбрал Amazon Web Services для масштабирования e-commerce платформы 25.06.2019 Moyo выбрал Amazon Web Services для масштабирования e-commerce платформы

Компания Moyo - крупнейшая сеть магазинов электроники, бытовой техники и других потребительских товаров, совместно с Softprom by ERC - Advanced Consulting Partner в сети Amazon Web Services, объявили об успешной реализации ИТ-проекта на платформе AWS. Для стабилизации и увеличения доступности e-commerce платформы было выбрано решение на базе Amazon AWS как альтернатива предыдущему облачному провайдеру.

Для миграции выбрали услуги аренды виртуальных машин и база данных, как сервис. В качестве сопровождающих также подключены сервис Route 53 для управления и защиты DNS, облачное дисковое хранилище для бэкапов.

Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо функціонування офіційних веб-сайтів органів виконавчої влади 12.06.2019 Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо функціонування офіційних веб-сайтів органів виконавчої влади

12 червня Уряд ухвалив постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо функціонування офіційних веб-сайтів органів виконавчої влади».

 

ИТ-ВИДЕО (ВСЕ ВИДЕО)
RSS

Интервью Андрея Гончаренко (CIO Аптека низких цен) каналу Perceptron. 23.11.2018 Интервью Андрея Гончаренко (CIO Аптека низких цен) каналу Perceptron.
Робот-помощник в обслуживании клиентов / Сложности построения самой большой аптечной сети / Проблема последней мили при подключении интернета / Большая логистика, где управление только на информационном уровне и многое другое...
Более подробно смотрите в интервью Андрея Гончаренко каналу Perceptron.

Интервью Романа Лучкова (CIO БаДМ) каналу Perceptron. 28.08.2018 Интервью Романа Лучкова (CIO БаДМ) каналу Perceptron.

Лучков Роман, CIO БаДМ: "У меня в карьере было немного компаний, и, несмотря на 20 страниц трудовой книжки, можно выделить три этапа построения карьеры: первая компания в которой я пробаботал 10 лет была телекоммуникационной (Оптима-телеком), вторая - сделала компетенции  (qivi.ru - объединенная система моментальных платежей), третья компания в котрой я сейчас работаю, компания БаДМ."

Более подробно смотрите в интервью каналу Perceptron

Интервью Бузмакова Владимира каналу Perceptron. 13.08.2018 Интервью Бузмакова Владимира каналу Perceptron.

Более 10 лет консалтинговой деятельности в области ИТ позволили Владимиру превратить практические примеры в теоретические кейсы как на выступлениях клуба ИТ директоров, так и на отдельную секцию в MBA “Информационный менеджмент”.

Бузмаков Владимир, Председатель Актива Сообщества ИТ-директоров Украины, директор по консалтингу и учредитель консалтинговой компании «Супремум», идеолог и руководитель программы MBA IT (MBA «Информационный менеджмент») в Бизнес-школе КРОК.

Интервью каналу Perceptron.


| карта сайта |
|
обратная связь |
|
подписка на новости |

MiroHost — крупнейший хостинг-провайдер Украины

Сообщество ИТ-директоров Украины

КК Супремум


© Супремум, 2006-2017 
Все права защищены.

Работает на «1С-Битрикс: Управление сайтом»

//