Нова сторінка - itdirector.com.ua Супремум MBA IT ИТ-директор ИТ-форум ИТ-Олимпиада "IT-Universe"  
Проекты (ИТ-форум)

Вернуться в Календарь ИТ-событий


Оголошено переможців першого в Україні конкурсу ІТ-проектів з е-демократії EGAP CHALLENGE 21.09.2016

Оголошено переможців першого в Україні конкурсу ІТ-проектів з е-демократії EGAP CHALLENGE

16 вересня 2016, Київ – Команди-переможці отримали грошові винагороди для подальшої розробки та впровадження інноваційних технічних рішень, що допоможуть громадянам отримувати нові якісні сервіси, ефективно взаємодіяти та безпосередньо впливати на владу, а владі – досягти нового рівня прозорості та ефективності.

Переможці першого циклу національного конкурсу ІТ-проектів з е-демократії EGAP CHALLENGE:

1 місце – 250 000 грн.

OpenDataBot – https://opendatabot.com

Сервіс моніторингу реєстраційних даних компаній для запобігання рейдерським захопленням і контролю контрагентів. Сервіс, яким користуються щодня тисячі власників компаній і юристів, використовує інформацію з відкритих державних реєстрів та джерел.

2 місце – 200 000 грн.

Виборча Варта – http://openvote.in.ua

Інтерактивна платформа, яка дозволяє в один клік побачити підсумки виборів на карті, виявити аномалії в ході та результатах голосування, а також дізнатися історію кожного кандидата.

Eco Сitizens – http://ecocitizens.esy.es

Інформаційна система екологічного моніторингу, що використовує велику кількість пристроїв на базі процесору Arduino. Масовість забезпечує деталізацію моніторингу та оперативність реагування на екологічні інциденти.

3 місце – 125 000 грн.

Edupay – https://edupay.com.ua

Зручний інтернет-сервіс для онлайн-оплати за навчання, харчування, гуртки та факультативи у навчальних закладах України. Сервіс дозволяє навчальним закладам приймати онлайн-оплату та прозоро залучати додаткові фінанси. Батьки отримують можливість самостійно обирати, на що витрачати благодійний внесок, і через модуль «прозора благодійність» контролювати збір коштів та їх витрати.

I4C informer for citizens

Сервіс інформування мешканців, завдяки якому містяни матимуть можливість отримувати оперативну інформацію щодо різних важливих подій міста, надзвичайних ситуацій, роботи комунальних служб через мобільні додатки.

GoGreen – http://go-green.space

Соціальна мережа для активістів по вуличному прибиранню, за допомогою якої вони можуть об’єднуватися для підтримання чистоти в своєму місті. Основна мета проекту – виховувати у громадян дбайливе ставлення до життєвого простору.

Скільки ресурсів споживає Ваш будинок – http://bldng.info

Сервіс контролю витрат на комунальні платежі жителями будинків з метою економії ресурсів. Представники влади отримають можливість аналізувати споживання будівлями газу, води, електрики та тепла для впровадження енергоефективних заходів.

Приз 50 000 грн.

Моніторинговий проект ОКО – http://www.ukroko.org

Ресурс моніторинга світових медіа щодо згадок про Україну з метою покращення іміджу країни на міжнародній арені.

Портал органічного землеробства

Геоінформаційний портал для управління конкурентоспроможністю органічного виробництва та е-комерції.

E-vox – narada.e-vox.org

Система голосування для місцевих рад – інструмент автоматизації процесів голосування, а також автоматичного збору зведеної інформації та публікації у відкритих інтернет-джерелах.

Photofact

Сервіс, який перетворює фото в звітний документ, захищений від підробки. Фіксується точний час, місце і автор репортажу. Сервіс складається з додатку та хмарної платформи, які спрощують контроль і автоматизують моніторинг.

Транслітерація міст – http://translit.i.gov.ua

Сервіс націлений на виправлення помилкових назв населених пунктів та забезпечення їх правильності застосування в інтернеті. Сервіс дозволить підвищити ефективність та якість даних на інтернет-ресурсах.

Приз 25 000 грн.

Реєстрація учасників міських ярмарок – http://simple.if.ua/fairfair

Сервіс он-лайн реєстрації учасників міських ярмарок.

Електронний історичний архів

Соціальний проект, що має на меті створення електронної бази фондів архівів України. Проект розраховано на 5 років з перспективою розвитку та розширення. На початковому етапі планується створити базу даних з фондів, що містять генеалогічну інформацію: церковні метричні книги, переписи населення, рекрутські списки, акти громадянського стану тощо.

Портал Психологічної служби

Сервіс для автоматизації документообігу Психологічної служби України (тестування школярів, звітність, статистика).

Світ Громад – http://woc.org.ua

Е-середовище, яке забезпечить українські громади інструментами моніторингу, контролю, обміну позитивним досвідом та створить умови конструктивного змагання як одного з важливих факторів мотивації до впровадження змін.

Формат конкурсу складався з кількох етапів: оголошення конкурсу в регіонах та визначення найбільш пріоритетних тем для розробки ІТ-рішень. На конкурс було подано майже 70 заявок. Впродовж літа в рамках 4 креативних вікендів проходила презентація проектів, визначення ідей-переможниць, які команди потім доопрацьовували з менторами впродовж двомісячної інкубації перед фінальною презентацією на національному етапі. Внесок бізнес-партнерів конкурсу передбачав надання продуктів та послуг компанії, експертної підтримки та менторингу. Партнерами проекту є компанії-лідери ІТ сфери, зокрема IBM, Cisco Systems, De Novo, Intel. Тому їхня роль у проведенні навчання, наданні власних технологій та продуктів для учасників конкурсу є запорукою створення сучасних та інноваційних ІТ-інструментів у сфері е-демократії. Пілотними майданчиками для проведення конкурсу є Вінницька, Дніпропетровська, Волинська та Одеська області. Конкурс проведений за методологією, створеною за сприяння експертів британського Open Data Institute.

EGAP CHALLENGE – одна  з ініціатив програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що реалізується Фондом Східна Європа, Фондом Innovabridge, Державним агентством з питань електронного урядування та партнерами за підтримки Швейцарської Конфедерації. Програма спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), що допомагатимуть вдосконалити якість врядування, покращать взаємодію влади та громадян та сприятимуть соціальним інноваціям в Україні.

Джерело: http://egap.in.ua/ogolosheno-peremozhtsiv-pershogo-v-ukrayini-konkursu...ИТ-АКЦИИ (ВСЕ АКЦИИ)
Публикации, новости, события (ВСЕ Публикации, новости, события)
RSS

Новогодний CIO-Jazz: Change management - будущее создается сегодня. 13.12.2019 Новогодний CIO-Jazz: Change management - будущее создается сегодня.

13 декабря 2019 г в Киеве Состоялось итоговое ежегодное мероприятие года -  Новогодний CIO-Jazz, где у участники познакомились с опытом коллег, пообщались с компаниями, представляющими новые технологии, а также приняои участие в традиционной дискуссии в стиле IT-Jazz на тему Изменения VS Стабильность ( "Изменения невозможн (ы/а)  стабильность!" - где запятая? :) ). 

Конференц-часть CIO-Jazz состоялась в Бизнес-школе КРОК, а Новогодняя вечеринка, как всегда, в Бочке на Крещатике.

О Новогоднем CIO-Jazz - версия для мобильногоMBA IT-Jazz: "Как развивать ИТ: люди, процессы, проекты" 23.10.2019 MBA IT-Jazz: "Как развивать ИТ: люди, процессы, проекты"

  23 октября 2019 года г.Киев (10.00-17.30). срстоялся осенний MBA IT-Jazz - уникальное мероприятие, практическая конференция, направленная на повышение уровня владения управленческими навыками и способствующая росту личной и профессиональной эффективности ИТ-руководителя.

Ключевые темы MBA IT-Jazz:

    • Развитие ИТ-функции
    • Гибкие технологии управления ИТ-проектами.
    • Эффективное управление ИТ-командами.
    • Новинки рынка ИТ и опыт их использования.


Softprom by ERС совместно с NI AWR начинает сотрудничество с техническими ВУЗами Украины 30.09.2019 Softprom by ERС совместно с NI AWR начинает сотрудничество с техническими ВУЗами Украины

С 1 октября 2019 года стартует программа по обеспечению технических ВУЗов Украины новейшим программным обеспечением для разработки радиочастотных (РЧ) и сверхвысокочастотных (СВЧ) устройств NI AWR Design Environment.

Цель программы - обеспечить возможность использования студентами современных решений NI AWR, показать преимущества работы в легальном программном обеспечении.

ИТ-ПРОЕКТЫ (ВСЕ ПРОЕКТЫ)
RSS

Moyo выбрал Amazon Web Services для масштабирования e-commerce платформы 25.06.2019 Moyo выбрал Amazon Web Services для масштабирования e-commerce платформы

Компания Moyo - крупнейшая сеть магазинов электроники, бытовой техники и других потребительских товаров, совместно с Softprom by ERC - Advanced Consulting Partner в сети Amazon Web Services, объявили об успешной реализации ИТ-проекта на платформе AWS. Для стабилизации и увеличения доступности e-commerce платформы было выбрано решение на базе Amazon AWS как альтернатива предыдущему облачному провайдеру.

Для миграции выбрали услуги аренды виртуальных машин и база данных, как сервис. В качестве сопровождающих также подключены сервис Route 53 для управления и защиты DNS, облачное дисковое хранилище для бэкапов.

Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо функціонування офіційних веб-сайтів органів виконавчої влади 12.06.2019 Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо функціонування офіційних веб-сайтів органів виконавчої влади

12 червня Уряд ухвалив постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо функціонування офіційних веб-сайтів органів виконавчої влади».

 

ИТ-ВИДЕО (ВСЕ ВИДЕО)
RSS

Интервью Андрея Гончаренко (CIO Аптека низких цен) каналу Perceptron. 23.11.2018 Интервью Андрея Гончаренко (CIO Аптека низких цен) каналу Perceptron.
Робот-помощник в обслуживании клиентов / Сложности построения самой большой аптечной сети / Проблема последней мили при подключении интернета / Большая логистика, где управление только на информационном уровне и многое другое...
Более подробно смотрите в интервью Андрея Гончаренко каналу Perceptron.

Интервью Романа Лучкова (CIO БаДМ) каналу Perceptron. 28.08.2018 Интервью Романа Лучкова (CIO БаДМ) каналу Perceptron.

Лучков Роман, CIO БаДМ: "У меня в карьере было немного компаний, и, несмотря на 20 страниц трудовой книжки, можно выделить три этапа построения карьеры: первая компания в которой я пробаботал 10 лет была телекоммуникационной (Оптима-телеком), вторая - сделала компетенции  (qivi.ru - объединенная система моментальных платежей), третья компания в котрой я сейчас работаю, компания БаДМ."

Более подробно смотрите в интервью каналу Perceptron

Интервью Бузмакова Владимира каналу Perceptron. 13.08.2018 Интервью Бузмакова Владимира каналу Perceptron.

Более 10 лет консалтинговой деятельности в области ИТ позволили Владимиру превратить практические примеры в теоретические кейсы как на выступлениях клуба ИТ директоров, так и на отдельную секцию в MBA “Информационный менеджмент”.

Бузмаков Владимир, Председатель Актива Сообщества ИТ-директоров Украины, директор по консалтингу и учредитель консалтинговой компании «Супремум», идеолог и руководитель программы MBA IT (MBA «Информационный менеджмент») в Бизнес-школе КРОК.

Интервью каналу Perceptron.


| карта сайта |
|
обратная связь |
|
подписка на новости |

MiroHost — крупнейший хостинг-провайдер Украины

Сообщество ИТ-директоров Украины

КК Супремум


© Супремум, 2006-2017 
Все права защищены.

Работает на «1С-Битрикс: Управление сайтом»

//