Супремум MBA IT ИТ-директор ИТ-форум ИТ-Олимпиада "IT-Universe"  

Вернуться в Календарь ИТ-событий


Конференцiя «Infopulse Cloud Experience»

Конференцiя «Infopulse Cloud Experience»

Дата проведення: 14 червня 2017 року

Місце проведення: м.Київ, Андріївський узвіз, 1А, European Business Association (EBA). 

Infopulse Cloud Experience – це обмін унікальним практичним досвідом, де Infopulse та Microsoft розкриють найактуальніші теми хмарних технологій. Жодного зайвого слова, максимум інформації про переваги хмарних рішень для бізнесу, і все це на прикладах реальних кейсів від справжніх професіоналів!

Подія створена спеціально для IT-керівників та уповноважених осіб компаній, які прагнуть бути новаторами та отримувати максимальну бізнес-вигоду від впроваджуваних інноваційних технологій.

Тематика конференції:

  • Cloud Service Desk – як універсальна платформа для побудови ефективних Managed IT Services та єдиної точки підтримки зовнішніх або внутрішніх користувачів на прикладі досвіду Infopulse.
  • SharePoint Facelift – як створити нове обличчя мобільного та безпечного доступу користувачів до корпоративних ресурсів будь-де та будь-коли. Інтеграція SharePoint та Angular для трансформації документообігу і мобільного доступу у хмарі або локально.
  • Chatbots – як заощадити на зверненнях клієнтів і не втратити жодного з них? Хмарна платформа Azure Bot Service як альтернативний канал підтримки, аналітики та спілкування з Вашими клієнтами 24/7.
  • DevOps in Cloud – сучасний підхід безперервної інтеграції для зменшення помилок завдяки автоматизації та прискоренню процесів архітектурної розробки і поставки.

Програма заходу

09:30 – 10:00

Реєстрація та вітальна кава

10:00 – 10:10

Привітальне слово: Олексій Сігов, Генеральний директор Infopulse та Надія Васильєва, Генеральний директор Microsoft Україна

10:10 – 10:50

Infopulse Cloud Service Desk як універсальна платформа для побудови ефективних managed IT services. Андрій Матвійчук, Керівник відділу ICT-послуг, Infopulse

10:50 – 11:30

SharePoint Facelift як можливість безперервного та безпечного доступу користувачів до корпоративних ресурсів будь-де та будь-коли. Єгор Цвєтков, Експерт з розробки програмного забезпечення, Infopulse

11:30 – 11:50

Перерва на каву

11:50 – 12:30

Chatbots – хмарна платформа Azure Bot Service як альтернативний канал 24/7 спілкування з клієнтами. Олег Наливайко, Програм-менеджер, Infopulse

12:30 – 13:10

DevOps in Cloud для безперервної інтеграції та прискорення процесів розробки та поставки. Єгор Цвєтков, Експерт з розробки програмного забезпечення, Infopulse

13:10 – 14:40

Фуршет, неформальне спілкування

Вхід вільний за попередньою обов'язковою реєстрацією.

РеєстраціяИТ-АКЦИИ (ВСЕ АКЦИИ)

Размести информацию о своей компании в Справочнике ИТ-компаний - получи БОНУС! Размести информацию о своей компании в Справочнике ИТ-компаний - получи БОНУС!
Акция: при размещении информации в справочнике ИТ-компаний (стоимость - 240 грн) Вы получаете возможность два месяца размещать информационные материалы на сайте ИТ-Форум (практически, без ограничений).

Вебінар «Чим замінити 1С і не втратити гроші та час» Вебінар «Чим замінити 1С і не втратити гроші та час»
26-го вересня 2017 року об 11:00. Вебінар від Microsoft Ukraine у партнерстві з компанією Innoware.

Вебинар «Электронный документооборот — покажем, научим, внедрим» Вебинар «Электронный документооборот — покажем, научим, внедрим»

28 сентября 2017 года c 11.00-12.00. Будут представлены такие бизнес-решения DIRECTUM как финансовый архив, управление договорами, управление совещаниями и заседаниями, управление кадровыми процессами и др.

Практический семинар Trend Micro Практический семинар Trend Micro

26 сентября 2017 года, г. Киев, RADISSON BLU HOTEL, KYIV PODIL, ул. Братская, 17-19. Это мероприятие, на котором вы сможете узнать, как наилучшим образом обезопасить инфраструктуру вашего предприятия от кибератак и обеспечить безопасность облачных сред.

Конференция «Формула компании: навыки эффективных управленцев» Конференция «Формула компании: навыки эффективных управленцев»

28 сентября 2017 года, г. Днепр, вул. Шолом-Алейхема, 4/26, КДЦ Менора, зал Синай. Специалисты из ведущих компаний Украины расскажут о своем опыте в управлении бизнесом, создании отдела продаж, а также поделятся своими секретами мотивации коллег.

Публикации, новости, события (ВСЕ Публикации, новости, события)
RSS

IBM і MIT об'єдналися у розвитку штучного інтелекту 22.09.2017 IBM і MIT об'єдналися у розвитку штучного інтелекту

MIT і IBM є лідерами в області розробок штучного інтелекту. Тому не дивно, що вони об'єднують свої зусилля в цій галузі. IBM оголосила минулого тижня про укладення 10-річної угоди про партнерство з університетом на суму близько чверті мільярда доларів. У цих інвестиціях будуть розглянуті більш 100 дослідників з обох організацій, які будуть співпрацювати в просуванні чотирьох ключових областей діяльності в галузі ШІ, - повідомляє Robotics.ua.

Глава Alibaba Джек Ма — об экономике будущего: «Перестаньте надеяться на производство в создании рабочих мест» 22.09.2017 Глава Alibaba Джек Ма — об экономике будущего: «Перестаньте надеяться на производство в создании рабочих мест»

Глава Alibaba Group Джек Ма, на днях выступая на форуме Bloomberg Global Business Forum в Нью-Йорке, обратился к проблемам экономического роста в будущем. По его мнению, правительствам и бизнесу нужно перестать полагаться на производство в том, что касается создания рабочих мест, и обратить внимание на инновационные отрасли — вроде разработок в сфере искусственного интеллекта. Редакция AIN.UA публикует выдержки из его выступления. 

ИТ-ПРОЕКТЫ (ВСЕ ПРОЕКТЫ)
RSS

9 украинских приложений, которые работают на основе данных из открытых реестров 16.08.2017 9 украинских приложений, которые работают на основе данных из открытых реестров

В Украине массово открывают реестры данных. Но вопрос — как обычному украинцу можно их использовать в своих целях и в повседневной жизни. Для этого неравнодушные создают приложения, программы и ресурсы. Теперь можно экономить бензин, электроэнергию, записываться на прием к врачу, а еще следить за тем, как государство тратит деньги налогоплательщиков.

Google запрошує у віртуальний тур музеями України просто неба 18.07.2017 Google запрошує у віртуальний тур музеями України просто неба

Google запрошує всіх охочих у віртуальний тур українськими музеями під відкритим небом. У партнерстві з Міністерством культури України, Google оцифрували сім музеїв в різних регіонах України і створили спеціальний сайт “Музеї України просто неба”, де можна здійснити віртуальну подорож, дізнатися більше про народну архітектуру і побут, відчути всю самобутність української культури. 3D-тури всіх музеїв також доступні в режимі Street View на Картах Google. Проект є частиною кампанії "Автентична Україна".

| карта сайта |
|
обратная связь |
|
подписка на новости |

MiroHost — крупнейший хостинг-провайдер Украины

Сообщество ИТ-директоров Украины

КК Супремум


© Супремум, 2006-2017 
Все права защищены.

Работает на «1С-Битрикс: Управление сайтом»